5.8 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

Frāzes, kuras neteikt vīram, ja vēlies izvairīties no strīda

Dieviete.lv
 

Ir konkrētas frāzes, ar kurām vīrieši uzmanās, jo zina, ka sievietēm tās nepatīk. Bet, vai sievietes zina, kuras ir tās frāzes, kas nepatīk vīrietim? Ja vien nevēlies uzsākt strīdu, labāk no tām izvairies.

“Es taču tev teicu!”

Šī frāze iesāk daudzus strīdus. Atceries par to, kad kārtējo reizi vēlēsies šo frāzi pateikt. Un padomā, vai vispār ir jēga to teikt. Pat pamatota kritika reti kad ir patīkama, bet nievājoša vispār kaitina un aizvaino. Vai tiešām tavai taisnībai ir tik liela nozīme, lai bojātu garastāvokli gan sev, gan mīļotajam cilvēkam? Labāk nogaidi, kad emocijas norimsies, un pēc tam mierīgi apspried situāciju.

“Tu visu izdarīji nepareizi!”

Šai frāzei ir arī daudz citu variantu, bet doma paliek nemainīga – tā izskan tad, kad partneris nav attaisnojis tavas cerības. Iespējams, ka tavs vīrs neprot labot krānu, aizmirst, ko vajadzēja nopirkt veikalā vai nekādi netiek pie algas pielikuma. Taču, neraugoties uz to, tu esi viņu izvēlējusies. Vai tiešām ir jābojā attiecības, ja izrādījās, ka partneris nav ideāls? Pamēģini mierīgi pastāstīt, kur ir problēma, izvairoties no pazemošanas un agresijas.

“Viņš gan darītu tā un šitā… ”

Nekad nesalīdzini savu mīļoto ar bijušo vai kaimiņu. Pagātne ir atmiņu apvīta, tāpēc ar to nav iespējams sacensties un to nav iespējams uzvarēt. Un vispār, cik daudz tu zini par savu kaimiņu? Viss, ko tu ar šo frāzi panāksi, ir aizkaitinājums, neuzticība, aizdomas un pazemināts vīrieša pašvērtējums.

“Ja tu mani patiesi mīlētu, tu nekad…”

Tev pašai patīk, ka ar tevi manipulē? Vari būt droša, tavam vīrietim tas arī nepatīk. Emocionālie ultimāti noliek partneri nepatīkamā situācijā un atņem viņam balss iespējas. Šādā veidā viņš ātri vien meklēs veidus, kā izvairīties no taviem ultimātiem un pie reizes arī no attiecībām kopumā.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.