-3.2 C
Rīga
ceturtdien, novembris 30, 2023

Frāzes, kuras noteikti nevajadzētu teikt savam partnerim

Dieviete.lv
 

“Partnervaloda” ir ļoti svarīgs aspekts veselīgās attiecībās, un dažreiz vienkāršas frāzes var ieviest neskaidrības, sāpes vai nesaprašanos. Lai uzturētu cieņpilnas un atbalstošas attiecības, ir vērts izvairīties no dažām frāzēm, kas var negatīvi ietekmēt jūsu partneri. Šeit ir dažas frāzes, kuras noteikti nevajadzētu teikt savai otrajai pusītei!

 • “Tu vienmēr…”
  Šāda veida frāzes var radīt sajūtu, ka jūs kritizējat vai vainojat partneri par kaut ko… Labāk ir izvairīties no vispārīgiem izteikumiem un izteikties konkrētāk.
 • “Tu nekad neesi…”
  Šādas frāzes var radīt aizvainojumu un neapmierinātību. Ja ir radusies kāda problēma, tad labāk koncentrēties uz konkrētiem notikumiem, nevis vispārīgām frāzēm.
 • “Es domāju, ka tu esi citādāks.”
  Šāda frāze var radīt neizpratni un daudz jautājumu. Ja esi vīlusies savā partnerī, tad labāk to atrisināt bez šādas frāzes izteikšanas, jo tā var ļoti sāpināt otru cilvēku.
 • “Kāpēc tu vienmēr tā dari?”
  Šāda veida jautājumi var nelabvēlīgi ietekmēt sarunu gaisotni. Varat izvēlēties uzdot jautājumu citā veidā, lai tas nebūtu jāuztver kā uzbrukums.
 • “Man ir vienalga.”
  Šī frāze var radīt iespaidu, ka jums nav svarīgas partnera sajūtas vai problēmas. Būt atsaucīgam un ieinteresētam ir svarīgs elements veselīgās attiecībās!
 • “Tu nekad nesaproti mani.”
  Tā vietā, lai apsūdzētu partneri par nesaprašanu, mēģiniet izskaidrot savas sajūtas un domas. Komunikācija ir problēmu risināšanas atslēga.
 • “Es vairs nemīlu tevi.”
  Šādas absolūtas paziņojumu frāzes var būt ļoti ievainojošas. Ja ir grūtības, svarīgi ir runāt par tām un meklēt risinājumus kopā…

Attiecību veidošana un uzturēšana prasa sapratni, cieņu un uzmanību. Lai izvairītos no konfliktiem, būtiski ir izvēlēties vārdus, kas veicina atbalstu un cieņu pret partneri!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here