22 C
Rīga
trešdien, jūnijs 23, 2021

Frāzes, kuras stiprina attiecības

 

Jebkurā ģimenē ir gadījumi, kad attiecības tiek pārbaudīts. Šādos brīžos jums nav nepieciešams slēpt savas jūtas un vēlmes – labāk ir būt sirsnīgam un piedodošam. Galu galā kopā jūs esat stiprāki nekā atsevišķi. Šīs frāzes palīdzēs stiprināt jūsu attiecības.

Piedošana

Nebaidieties atzīt savu kļūdu, lūdziet piedošanu par emociju karstumā izteiktajiem apvainojumiem. “Atvaino, ka esmu tik rupjš, es negribēju tev nodarīt pāri.” ”Tev bija taisnība. Es pārsteidzos un sabojāju visu.” “Pārtrauksim runāt paaugstinātā balsī un mēģināsim sadzirdēt viens otru, lai atrastu piemērotu risinājumu. ” Šīs frāzes ir vienkāršas, bet ļoti efektīvas.

Atzīšanās vārdi

Neatkarīgi no tā, cik ilgi esat kopā, neatkarīgi no tā, cik mīlat viens otru, neaizmirstiet par to runāt skaļi. Rūpes, palīdzība un dāvanu pasniegšana ir liels emociju avots ko jūs varat sniegt savam partnerim. Bet tikpat svarīgi ir spēt formulēt visu, ko jūtat, kas piepilda jūs ar prieku. “Šajā vakarā es jutos tik labi, mēs jau sen nebijām runājuši par šīm tēmām.” “Kad tu esi man blakus, tad es esmu pasaulē laimīgākais cilvēks.” “Man patīk, kad tu vienkārši skaties uz mani.” Ir ļoti svarīgi skaļi izteikt savas emocijas partnerim.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!