0.8 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Iemesli kāpēc sievietes nevēlās iepazīties pirmās

Dieviete.lv
 

Jūs droši vien būsiet pamanījuši, ka pārsvarā pirmo soli sper vīrietis. Viņš ir pirmais, kurš piedāvā satiekties, pirmais, kurš lūdz uz randiņu, un pirmais, kurš izrāda savu interesi. Noskaidrosim, kāpēc.

Sieviete baidās pazaudēt savu statusu

Joprojām ir sievietes, kuras turpina spēlēt kaķi un peli un nestāsta vīrietim par savām jūtām un nodomiem attiecībā uz viņu. Šāda tipa sievietes vienmēr no vīrieša sagaida pirmos soļus. Iedomājieties, kas notiktu, ja sieviete uzreiz piekristu attiecībām un vienmēr būtu pirmā, kura aicinātu uz tikšanos. Par viņu klīstu sliktas baumas un vīrieši viņu apietu. No šāda dzīves scenārija sieviete baidās.

Sieviete vēlas būt trausla un vāja

Varbūt dabā joprojām ir noteikts, ka vīrietis vienmēr uzņemas iniciatīvu un parāda savu spēku, bet sieviete ir vājāka un neaizsargātāka. Sieviete vienmēr vēlas būt kopā ar vīrieti, ar kuru viņa var justies vāja un trausla. Viņa vēlas vīrieti, kurš viņai blakus izturēsies pārliecinoši un stingri parādīs savus nodomus.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Sieviete nesper pirmo soli, jo nevēlas uzņemties atbildību par savu rīcību un atteikuma risku. Tāpēc šo risku jāuzņemas vīrietim, ja viņš vēlas atrisināt savu reproduktīvo problēmu. Tas ir arī vēsturiski iegājies, ka tieši sieviete nodarbojas ar seksuālo selekciju un izvēlas, kurš nodos tālāk savu DNS. Instinktīvi tas izpaužas arī dabā – vīrietis aplido sievieti un viņai atliek pateikt jā vai nē.

    Ņemot vērā, ka mēs dzīvojam dzimumu vienlīdzības laikmetā, uzskatu, ka tas ir arhaismis, no kura vajadzētu tikt vaļā. Tas nav nekas vairāk kā patriarhāta paliekas un seksisma liecība. Džentlmenismam nav vietas dzimumu vienlīdzības laikmetā. Tāpēc, vīrieši – vienīgās durvis, kuras jums jāatver sievietei ir guļamistabas durvis. Un sievietes – es ticu, ka jūs esat spēcīgas, neatkarīgas un spējat uzaicināt vīrieti uz vakariņām, par kurām, protams, maksāsiet jūs.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here