4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Ieteikums: kā rīkoties pāriem strīda laikā

04/03/2021
 

Daudzi ir dzirdējuši viedokli, ka jo biežāk pāris strīdas, jo ciešākas ir attiecības starp partneriem. Kāds daļēji piekrīt šim apgalvojumam, citi to uzskata par maldiem. Lūk, padomi tiem, kuri pastāvīgi nonāk konfliktā ar savu dvēseles palīgu!

Ieturiet pauzi

Dusmu lēkmē ir diezgan grūti sevi kontrolēt, un tas ir fakts. Vēl grūtāk ir formulēt domas, tāpēc tiek pateikts pārāk daudz pārsteidzīgu vārdu, kas parasti tikai saasina strīdu. Pirms runāšanas ieteicams veikt īsu pauzi: tādā veidā jūs varat ne tikai gudri izvēlēties nepieciešamos vārdus, bet arī atdzist, kas nozīmē mazāku kaitējumu kopīgai laimei.

Humors

Humora izjūta ir ne tikai pievilcīga īpašība, kas tiek novērtēta, meklējot partneri, bet arī efektīvs līdzeklis strīda laikā. Protams, bieži tas viss ir atkarīgs no konflikta rakstura, taču dažreiz humors palīdz mazināt strīda intensitāti.

Tehnoloģijas

Pastāv situācijas, kad jums steidzami jāsakārto attiecības ar partneri, taču otro pusīti satikt nevarat: sociālie tīkli nāk talkā. Tomēr ar teksta palīdzību ir grūti pareizi nodot informāciju, un otra pusīte var saprast vārdus pilnīgi citādi. Ir ieteicams uzsākt sarunu tikai kad ir izveidojies fizisks kontakts.

Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!