-6 C
Rīga
svētdien, decembris 5, 2021

Kā aizmirst kādu, kuru tu ļoti mīlēji

 

Tas ir pārsteidzoši, kā cilvēks var salauzt tavu sirdi, un tu joprojām turpini viņu mīlēt. Bet, kad jūs vienkārši nevarat viņu atlaist, tas traucē dzīvot un traucē dziedēt brūci un ielaist sirdī kādu citu. Ko darīt?

Atlaid dusmas

Jums jāpieņem arī savas negatīvās emocijas, jājūt tās, bet jāpalaiž, jo ilga uzturēšanās dusmu un vainas stāvoklī var pat kaitēt jūsu veselībai. Atlaidiet dusmas un aizvainojumu.

Nesteidzies

Jums nav laika grafika, katrai sirdij ir vajadzīgs savs laiks, lai atgūtos. Cilvēki saka, ka laiks dziedē, un tas tā arī ir, vienkārši nevajag skriet laikam pa priekšu.

Izsvītro savu bijušo no savas dzīves. Pavisam.

Jūs nevarat sākt jaunu dzīves nodaļu, ja pastāvīgi domājat par bijušo. Ja jūsu telefona galerijā ir jūsu bijušā fotoattēli, tad nekavējieties un izdzēsiet pilnīgi visu. Netraucē savai dvēselei atgūties.

Mīli sevi

Ir viegli vainot sevi un domāt, ka neesi pietiekami laba. Tu neesi vainīga. Varbūt tu viņam nederi, bet gan citam vīrietim. Mīlēt sevi ir vissvarīgākā lieta pēc šķiršanās.

 

1 KOMENTĀRS

  1. nu beidziet vienreiz šitās muļķības. sievietei jāatļauj vīrietim sevi mīlēt nevis kaut kā sāpīgi vai maucīgi jāmīl viņu. tā arī ir vislielākā mīlestība – atļaušana. un tad visas šīs muļķīgās runas par sirdssāpēm utt. pašas par sevi kļūst neiespējamas.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!