12 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

Kā pareizi ignorēt vīrieti

Dieviete.lv
 

Varētu šķist, ka ignorēt ir viegli, tomēr tas nebūt tā nav. Ignorēt ir nepieciešams pareizi, lai otru nesāpinātu līdz sirds dziļumiem.

Ignorējiet tikai tad, kad vīrietis tiešām tev ir apnicis

Tikai klusumu un aukstumu vīrietis var uzskatīt par vienaldzību pret viņu. Un tev vajag kaut ko pavisam citu. Piemēram, jūs vairākas reizes apspriedāt ar viņu vienu un to pašu problēmu, bet viņš kategoriski nevēlas dzirdēt jūsu viedokli. Viņš uzspiež jums savu redzējumu par problēmu. Kā jau varat iedomāties, šajā situācijā saruna jau ir bezjēdzīga. Šāda saruna ir tikai nogurdinoša un kaitinoša. Šajā momentā tev vajadzētu mainīt taktiku un sākt viņu ignorēt, taču ne līdz galam. Atbildi īsi un konkrēti. Neiedziļinies sīkumos, lai viņš spēj tevi uzklausīt.

Necenties viņam izdabāt vienmēr un visur

Ja esi attiecībās ar vīrieti, tas nenozīmē, ka tagad jums nav savu domu, vēlmju, sava viedokļa. Ja esi attiecībās ar vīrieti, tas nenozīmē, ka tagad vienmēr un visā vadāties pēc viņa viedokļa, gaumes un vēlmēm. Ja jūs domājat, ka viņš jūs mīlēs daudz stiprāk, jūs maldāties. Un ko vispār nozīmē “stiprāk”? Vīrietim vai nu ir mīlestība pret sievieti, vai nē.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here