6 C
Rīga
ceturtdien, maijs 19, 2022

Kā saprast, ka vīrietis ir iemīlējies

 

Daudzām sievietēm dažreiz ir sajūta, ka vīrietis ir viņā iemīlējies. Tajā pašā laikā pats vīrietis nekādā veidā neizrāda savas jūtas. Viņš var būt kautrīgs un baidās jūtas jums izrādīt, lai nenonāktu neērtā situācijā. Vīrietis baidās tikt noraidīts.

Kā saprast, ka vīrietis ir iemīlējies?

Skatiens

Kad vīrietis ir iemīlējies, tad viņš burtiski sievieti apbur ar acīm. Sievietes jūt šo skatienu. Sievietes ļoti viegli var just acu skatienus, kuri vērsti pret viņu, pat ja atrodas ar muguru pret vīrieti. Jūsu draugi var jums pateikt, ka vīrietis nenovērš acis no jums. Visi to redz, tikai vīrietis uzskata, ka viņš labi var slēpt savas jūtas.

Uzvedība

Pārāk jauka vai gluži pretēji, pretīga vīrieša izturēšanās norāda arī uz viņa iemīlēšanos. Vīrietis, kad ir iemīlējies, viņš izturas pārāk uzmācīgi. Viņš var ieliet kafiju, atnest to jums un vēl pajautāt, vai jums kaut ko vajag vēl atnest. Iemīlējies vīrietis uztver visas jūsu vēlmes un cenšas tās izpildīt. Reizēm jums pat varētu likties par uzmācīga šāda rīcība.

Runas veids

Ja vīrietis ar tevi sāk runāt arvien biežāk un skaļāk, tad viņš šādi mēģina piesaistīt jūsu uzmanību, tad tas var liecināt, ka viņš ir iemīlējies. Vīrietis runājot ar sievieti, kura viņam patīk var izrādīt stresu. Vīrietis var stostīties un runāt dīvaināk nekā parasti. Iespējams viņam nesanāks tik labi jokot kā ar citu cilvēku sarunājoties.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here