20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

Kādas frāzes nevajadzētu piedot vīrietim

Dieviete.lv
 

Psihologi vienbalsīgi stāsta, ka nekādā gadījumā nevajadzētu būt attiecībās ar vīrieti, kurš cenšas sevi apliecināt uz izredzētās rēķina, aizskarot vai noniecinot viņas cieņu. Bet kā meitene var saprast, ka viņas mīļotais ir tirāns vai varmāka? Šādu cilvēku identificēšanai ir vairākas frāzes, kuras jāņem vērā.

Apvainojumi

Attiecībās neviens apvainojums nav pieņemams. Ja vīrietis saka, ka viņas mīļotā ir “neveikla kā govs”, resna, dumja un tamlīdzīgi, tad tas nozīmē, ka attiecībās ir mīlestības trūkums. Neskatoties uz visiem attiecību trūkumiem, mīļotajam cilvēkam nekad un nekādās situācijās nevajadzētu dzirdēt apvainojumus.

Ņirgāšanās

Agresiju var parādīt dažādos veidos – ieskaitot nepiedienīgus jokus. Psihologi saka, ka dažos gadījumos humors ir aizsegts cilvēka pazemojums vai apvainojums, kas ļauj izvairīties no tieša uzbrukuma. Tādā gadījumā par sarunu biedru var teikt, ka viņam ir slikta humora izjūta, jo viņš nesaprot jokus, tādējādi novēršot konflikta attīstību šādā veidā.

Pazemojumi

Diemžēl ir daudz veidu, kā pazemot sievietes. Vārdi ir viens no tiem. Vīrieši tirāni, kuri cieš no zemas pašcieņas, cenšas noturēties uz vājas sievietes rēķina. No šādiem “tēviņiem” bieži var dzirdēt “Sievietes vienmēr ir stulbākas par vīriešiem” un tamlīdzīgi. Šie vārdi liek justies tiešām neveikli.

Draudi

Jebkuri draudi ir veids, kā manipulēt ar upuri, kurš ne tikai baidīsies, bet arī centīsies izpatikt “saimniekam”. Veselās attiecībās nevajadzētu būt draudiem. Līdz draudiem nolaižas ārkārtīgi vāji cilvēki, kuri nespēj komunicēt ar partneri.

 

8 KOMENTĀRI

  1. Aicinu neņemt šitādus tekstus galvā vīriešus un sievies tāpat. Vienpusējs tendenciozs raksts ar noteiktiem politiskiem mērķiem, kuri nevienam no mums nav izdevīgi.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here