4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Kāpēc agresīvi vīrieši pievelk sievietes

Dieviete.lv
 

Šādi vīrieši izstaro tikai spriedzi un bailes, bet sieviešu vidū viņi ir ļoti pieprasīti. Kāpēc agresīvie vīrieši šķiet pievilcīgāki daiļā dzimuma pārstāvēm, un ko tas par viņiem stāsta?

Ne katra sieviete sev uzdod jautājumu par iemesliem, kāpēc viens vīrietis viņai šķiet pievilcīgs, bet kādu citu viņa sev pat tuvumā nelaistu. Dažreiz pievilcīgs ir tas, kas šķiet tuvs un saprotams, bet dažreiz tas, kas šķiet svešs, nezināms un naidīgs. Šķiet, ka no agresīviem cilvēkiem vajadzētu turēties pa gabalu, bet, pieaugot saziņai, ziņkārība par šo cilvēku kļūst arvien spēcīgāka.

Tomēr ir pāris fakti. Agresīvi cilvēki nezina personiskās telpas jēdzienu. Viņi bezkaunīgi pārkāpj garīgās robežas, uzstāj savu nostāju un visos iespējamos veidos izdara uz otru personu spiedienu. Šādi vīrieši ir bravūrīgi un sievieti neciena, bet tomēr sievietēm šādi vīrieši pievelk.

Klusa un mierīga sieviete bieži dod priekšroku vardarbīgam un valdonīgam vīrietim, kura agresija ne vienmēr izpaužas fiziskā vardarbībā. Tāpēc ”labās” meitenes dod priekšroku pavedinātājiem un manipulatoriem. Agresīvs vīrietis sievietei dāvā tādas emocijas, kuras no mierīga vīrieša nesagaidīsi.

Vēlme iegūt agresīvu partneri ir īpaši izteikta maigām sievietēm. Vāja sieviete nespēj pastāvēt par sevi un agresīvs partneris var viņu pasargāt, var netieši palīdzēt viņai apmierināt pašas nepieciešamību pēc aizliegto jūtu izpausmes un atrast “akmens sienu” aiz kuras var justies droši.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!