-2 C
Rīga
svētdien, novembris 28, 2021

Ko neiesaka teikt cilvēkam, kurš tikko izšķīries no savas otrās pusītes

Dieviete.lv
 

Kad tuvs cilvēks cieš, mēs vēlamies viņu uzmundrināt vai kaut kā palīdzēt. Un tas ir labi. Bet diemžēl ne visi mūsu sniegtie padomi izklausās loģiski un daži pat pasliktina tikai esošo situāciju.

Otra cilvēka emocijas

Pirmkārt, ikvienam ir vajadzīgs laiks, lai pārvarētu šķiršanos. Un, otrkārt, pat ja jūsu draugs šķiet ārēji mierīgs, tas ne vienmēr nozīmē, ka viņam ir kļuvis vieglāk. Nedomājiet, ka zināt cilvēka jūtas. Galu galā katrs šādā brīdī jūtas savādāk. Tā vietā, lai uzminētu, labāk pajautājiet personai, kā viņam klājas. Un ieklausieties, ja viņam to vajag.

Mācīt cilvēku kā un ko labāk darīt

“Ej uz randiņu, kāpēc palikt mājās?” – labāk neteikt šo un līdzīgas frāzes cilvēkam, ja viņš skaidri norādīja, ka viņš vēl nav gatavs pārmaiņām. Ja tas jums kādreiz ir palīdzējis, lieliski. Bet tas nav fakts, ka cita persona vēlas to pašu. Tā vietā, lai sniegtu padomu, pajautājiet, ko viņš patiešām vēlētos. Varbūt kāda draudzene teiks, ka vēlas atpūsties un iet uz deju nodarbībām. Tad atbalstiet viņu un piedāvājiet doties viņai līdzi (ja varat). Vai vismaz sakiet, ka tā ir lieliska ideja, un jūs varat palīdzēt atrast labu studiju, ja viņai nepieciešama palīdzība. Palīdziet un sniedziet padomu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!