7 C
Rīga
svētdien, oktobris 24, 2021

Labs sekss – kāds tas ir?

 

Labs sekss ir veselīgs. Atcerieties, ka labs sekss sākas vēl tad, kad jūs esat apģērbti. Pat sīkumiem ir ļoti liela nozīme, lai sekss būtu labs un baudāms abām pusēm.

Katru reizi savādāks

Cilvēki mainās, mainās laiks, mainās partneri. Lai arī kā pāris mēģinātu viņi trīs vakarus pēc kārtas orgasmus nevar atkārtot. Būs dienas, kad būsiet noguris vai ar sliktu noskaņojumu. Tomēr arī tas ir seksa skaistums: katru reizi jūs varat uzmundrināt savu partneri ar jaunu pozu vai kādiem seksa knifiņiem. Pat sīkumiem ir liela nozīme.

Esiet atslābinājies

Kad jautāju draugiem par viņu labāko seksa reizi, gandrīz visi teica, ka tas notika atvaļinājuma laikā. Mēs ikdienā pastāvīgi uztraucamies un nervozējam, vienmēr kaut kur steidzamies un cenšamies visu paspēt izdarīt. Šāda trauksme tiek nodota arī ķermenim. Ja vēlaties ar savu partneri fantastisku seksu, tad brīvdienās dodieties uz mierīgu, komfortablu vietu un ļaujaties mīlas priekiem.

Siltumam ir nozīme

Un nevis pārnestā nozīmē, bet gan tiešā nozīmē. Zinātnieki ir pierādījuši, ka aukstā telpā ir grūtāk nodarboties ar seksu. Asinis izplūst no dzimumorgāniem, mēģinot sasildīt cilvēka ekstremitātes un bauda tiek zaudēta.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!