3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Lietas, kuras gudra sieviete neprasa no vīrieša

 

Ir svarīgi mācīties no savām kļūdām, tādēļ ir vērts padomāt pirms savam vīrietim sakāt šīs frāzes. Noskaidrosim, kādas lietas gudra sieviete savam vīrietim neprasīs.

Gudra sieviete ir pašpietiekama un viņai nav nepieciešams, lai vīrietis viņu uztur

Satiekoties ar vīrieti, sieviete sāk izvirzīt tādas prasības kā “pabaro mani, apģērb mani un izklaidē mani”. Bet patiesībā vīrietim ir pienākums uzturēt tikai savus bērnus, tāpat kā sievietei. Viņš var jūs atbalstīt, ja vēlas, bet kopumā viņam nav pienākuma jūs uzturēt.

Viņa neprasa vīrietim atteikties no tā ko viņš mīl

Gudra sieviete nekad nelūgs viņam pamest darbu vai hobiju, lai pavadītu vairāk laika kopā ar viņu, jo saprot, ka tas padarīs vīrieti nelaimīgu. Galu galā viņa dzīve nav tikai darbs un mīļotā sieviete.

Viņa nepieprasa vīrietim atteikties no ģimenes vai draugiem

Gadās, ka jūs nevarat izturēt dažus viņa draugus vai radiniekus. Bet tas nenozīmē, ka viņam vajadzētu pārtraukt ar viņiem kontaktēties jūsu dēļ, pat ja jums šķiet, ka viņiem ir slikta ietekme uz viņu. Sievietei ir jāņem vērā arī vīrieša intereses.

 

8 KOMENTĀRI

  1. Ta nav gudra sieviete bet stulba sieviete kas precas ar taadu sikstuli un mulki…ja virietis domats tikai prieks bernu uzturesanas un uzskata ka sievai nekas nav jadod un draugi svarigaki par gimeni..tad jau ari par gultas priekiem jamaksaa sievietei..vinai nekas par velti ari nav jadod..tad jamaksa par ediena gatavosanu majas uzkopsanu utt…bet vispar tas ir vairak ka smiekligi.vai tad ta ir gimene..nesaprotu prieks kam tad japrecas..tur no milestibas nav ne smakas…kam tev vecit sievieti lai tavas zekites mazgaa un butu tev kalpone visas izpausmes…pa dalse no tada.vira.algo kalponi…

  2. Man gan ir paveicies..es no sava drauga antona neko neprasu..bet vins man davina kurpites un auskarinus.ielej baka benzinu..un tikai draudzibas vardaa..es vinu ielydzu vakarinas uz vina glazi un jaukam sarunam ..vins mani aicina ekskursijas .bet taka es nesmu celotaja tad mes kopa aizejam senes.vins palidz man ari lauku darbos kad vajag..ists virietis un draugs.
    Sievietes esiet modras..nu nav atiecibas dzive pasas galvenas it ipasi ja tas ir rugtuma pilnas..esiet brivas un laimigas.

  3. Es uzskatu ka viriesi tomer ir neizdevusies radijumil..un ralak no tiem.interesanti kurs losis uzrakstijis so rakstu..prieks mulkem..jasmejas..atbilstosa bilde gudrite ar zirga zobiem smejas zirga smiekliem ..iaaaaa…

  4. Gudrs vīrietis nepieprasīs no sievietes atteikties viņai no draugiem un mīļākajiem. Gudrs vīrietis neprasīs gultas priekus. Ja viņa to vēlēsies, pati dos. Tas nav viņas pienākums to dot. Tāpat viņas pienākums nav ēst gatavot viņam, mazgāt viņa drēbes, gludināt vai mazgāt viņa gultas veļu – to dara viņš pats. Pie kam gudrs vīrietis pats pirks savu gultu, gultas veļu un visu citu , kas nepieciešams higiēnai un dzīvošanai. tas nav sievietes pienākums, viņas pienākums ir rūpēties par bērniem un sevi. Gudrs vīrietis nekontrolēs sievietes laiku, viņa darbosies ar saviem hobijiem , interesēm. Gudrs vīrietis uzturēs savus bērnus, audzinās tos, pavadīs ar tiem laiku precīzi uz pusēm ar gudru sievieti.

  5. Ak dievs..pirmo reizi redzu tadu virieti..izskatas ka visu myzu esi dzivojis viens..ari ta medz but….bet mana gimenee.velu nazgaja mate est gatavija mate par karttibu un tiribu rupejas mate.ari bernus audzibaja mate jo .tevs stradaja un gadaja naudu..protams ari mate stradaja plys vel sie darbini bija vinai japadara.bija loti nogurusi.
    Gimene biha kopiga nauda un terini kopigi svetki..bet pienakumus ipasi neizdalija..tevs gadaja malku apara zemi vaca razu kopa ar visu gimeni..domaju ka vini aprecejas aiz milestibas..nekad nedzirdeju ka vecaku stridetos par naudu vai puenakumiem.tas biha passaprotami…

  6. Dzives modeli ir dazadi un katram savi..ka saka dzivei nav rokasgramatas.ir kam tie ir pienemami ir kam nav..man jusu aprakstitais nav pienemams .tapec jau mes esam tik daxadi saderigi un nesaderigi..un tas ir normali..kas vienam skiet laime otram nelaime..kas.vienam skiet balts otram melns..cik cilveku tik viedoklu.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!