22.9 C
Rīga
sestdien, augusts 20, 2022

Nekad neignorē šīs pazīmes savās attiecībās

Dieviete.lv
 

Katrās attiecībās mēdz būt kāpumi un kritumi, bet, ja jums ir vairāk kritumu (it īpaši zemāk aprakstītie), iespējams, ka attiecības nav vērts turpināt.

Jūs daudz strīdaties

Nav ideālu attiecību. Taču, ja jūs strīdaties katru dienu vai vismaz pāris reizes nedēļā, būtu vērts sākt uzmanīties. Padomā, kāpēc jūs strīdaties. Ja tas ir kaut kas tāds, kur jūs nevarat rast kompromisu vai vienkārši aizmirst, iespējams, ka labāk būtu šķirties. Pastāvīgi strīdi nogurdina, atklāj sliktāko tevis pusi un pārvērš par cilvēku, kuru tu vairs nespēsi atpazīt.

Viņš ķircina tevi, un tev tas nepatīk

Dažreiz cilvēks var paķircināt tā, ka arī tev ir smieklīgi, taču, ja tas aizskar tavas jūtas, tas nozīmē, ka viņš pārkāpj robežas. Ja tavi aizrādījumi neatstāj uz viņu nekādu iespaidu un viņš trurpina visu darīt pa vecam, tas noteikti iedragās jūsu attiecības. Tu esi pelnījusi sev līdzās kādu, kurš uztver tavas jūtas nopietni.

Jūs nespējat pieņemt kopīgu lēmumu nopietnos dzīves jautājumos

Nepiekrist ir normāli, bet svarīgos dzīves jautājumos viedoklim ir jāsakrīt. Ja jūs nespējat izlemt, kur dzīvot, pirkt suni vai, nē, kurš strādās, bet kurš sēdēs mājās ar bērniem, kā pavadīt brīvo laiku, tad laulības dzīvē var būt ļoti grūti. Viena lieta ir strīdēties par to, kādā krāsā nokrāsot guļamistabu, bet cita – kur dzīvot: pilsētā vai laukos. Līdzīgus jautājumus labāk apspriest pēc iespējas laicīgāk, jo mīlestība visus jautājumus neatrisinās.

Jums ir atšķirīgas intereses

Jo, kas paliks tad, kad pirmā kaisle un rozā brilles būs garām? Ko jūs darīsiet? Lielākā daļa pāru dara to, kas abiem patīk – iet uz kino, nodarbojas ar sportu, ceļo utt.

Viņš tevi nesaista

Šķiet, ka viņš tev ir lieliski piemērots: jums ir kopīgas intereses un mērķi, tev patīk pavadīt laiku ar viņu kopā, jūs labi satiekat… Bet, ja viņš tevi nesaista kā vīrietis, tu tur neko nevari mainīt. Romantiskās attiecībās ir nepieciešama tā īpašā dzirkstelīte. Tieši tas atšķir romantiskas attiecības no draudzības.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here