13 C
Rīga
pirmdien, septembris 27, 2021

No kā labāk izvairīties strīdoties ar savu partneri

 

Strīdi rodas visās attiecībās. Dažreiz nekaitīgas domstarpības pārvēršas īstā naidā un pat beidzas ar šķiršanos. Mēs pastāstīsim no kā labāk izvairīties strīdoties ar savu partneri.

Nerunājiet par šķiršanos

Nav svarīgi, kādus vārdus jūs sakāt viens otram, bet nekad nepieminiet šķiršanos. Šie ir aizvainojošākie vārdi, ko var pateikt vīrs vai sieva. Šķiršanās noteikti sekos, ja kāds no partneriem šķiršanos nemitīgi pieminēs strīda laikā. Ja jūs joprojām mīlat viens otru, jūs visu mūžu nožēlosiet, ka dusmu uzplūdā pieļāvāt impulsīvu šķiršanos vai pat to vienkārši pieminējāt.

Neejiet prom no mājās strīda laikā

Filmās bieži rāda, kā sieva vai vīrs izskrien no mājas, lai panāktu savu partneri un atvainotos. Tomēr reālajā pasaulē tas, visticamāk, nenotiks. Iziešana no mājas strīda laikā ir nekompetentākā uzvedība. Labākais veids ir klusēt par partnera piezīmēm, un, kad viņš nomierinās, mēģināt atrisināt konfliktu.

Nepieminiet savus vecākus

Fakts ir tāds, ka jūsu strīdam vajadzētu ietekmēt tikai jūs un jūsu partneri, tāpēc – nepieminiet savus vecākus. Aizvainojums par vecākiem iegrims tik dziļi, ka jūs nevarēsiet to ilgi aizmirst. Tāpat arī neļauj vecākiem iesaistīties jūsu strīdā. Ir ļoti viegli pārvērst šādu strīdu naidā.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!