-3 C
Rīga
svētdien, maijs 9, 2021

Pazīmes, ka vīrs jūs ļoti mīl un ciena

 

Reizēm sievietēm varētu šķist, ka viņas vīrs pret viņu ir auksts un vienaldzīgs, tomēr katrs vīrietis savu mīlestību savai partnerei izrāda savādāk. Vīrieša acis un rīcība spēj pastāstīt daudz vairāk.

Kādas ir pazīmes, kuras liecina, ka vīrietis jūs ļoti mīl un ciena?

Jūs pērkat jaunu kleitu, viņš saka: “tu izskaties žilbinoši!” Vai arī pērkat ne kleitu, bet zābakus, blūzi, gredzenu vai ko citu. Jūs iztērējāt kaudzi naudas, tomēr viņš neiebilst. Viņš neizrāda neapmierinātību, nečīkst un nesteidzina. Viņš vienkārši priecājas. Un viņš saka, ka tas jums ļoti piestāv, ka tu izskaties skaisti. Tas pats attiecas uz jaunu matu griezumu vai pēkšņi uzkrītošu manikīru. Svarīgs precizējums: ir labi, ja vīrs to vispār pamana. Ja jūs nokrāsojāt matus sarkanā krāsā, un viņš to pat nepamanīja – tad pie attiecībām ir jāpiestrādā.

Viņš tev pieskaras. Viņam patīk tev pieskarties. Ja mīlestība sāk zust, tad pieskārieni arī sāk zust. Cik ir pāru, kas ilgstoši dzīvo kopā, kuri ne tikai guļ atsevišķi, bet arī nepieskaras sievas vai vīra rokai. Viņi dzīvo kā kaimiņi. Jā, vīriešiem šie pieskārieni nav tik svarīga kā sievietēm. Bet, ja vīrs pēkšņi atnāk, pēkšņi apskauj vai paņem roku uz ielas, tad viss ir normāli. Un skūpsti, protams. Nevis šie uz vaiga skūpsti, it kā svešinieki, bet gan normālie kā kādreiz, kaislību un jaunības laikā.

Viņš nes ziedus bez iemesla. Jā, vīrieši ir tieši. Lielākā daļa cilvēku domā, ka ziedi ir paredzēti tikai dzimšanas dienai un 8. martam. Vai arī, ja jūs stipri sastrīdējāties un jums ir nepieciešams atvainoties. Viņi atnes puķu pušķi un ir pārliecināti: sievai par to vajadzētu viņus skūpstīt un nekavējoties ieliet pilnu glāzi konjaka. Bet cilvēks, kurš patiesi mīl un ciena, dāvina tieši tad ziedus, kad pats to vēlas. Sievietēm patīk pārsteigumi. Tomēr dažkārt sievietei ir nepieciešams vīrieti mazliet paskubināt uz šādu rīcību.

Viņš saka cik ļoti tevi mīl. Jā, viņš pēkšņi var pateikt: “Klausies, es gribēju pateikt … Īsāk sakot, es tevi mīlu.” Vai arī viņš raksta tev bez iemesla pat darba dienas vidū. Tas nozīmē tikai to, ka viņš tevi mīl. Šeit ir lieki ko piebilst. Jums vienkārši jāpriecājas un ātri jāatbild: “Un es tevi ļoti mīlu.” Tā ir mīlestība. Tik neparedzama, tik stipra.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!