8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Sieviešu vājības, kuras piesaista vīriešus

Dieviete.lv
 

Sievietēs ir kāda īpašība, kas neticami piesaista vīriešus, un to nevar nopirkt par naudu. Un tā ir sievišķība. Tas izpaužas gan laipnībā, gan sirsnībā, gan jūtīgumā, pat vājumā.

Palīdzības lūgšana

Jā, 21. gadsimta sieviete pati var visu: braukt ar auto, veidot karjeru, darboties ar biznesu un nopelnīt tik daudz, lai visos sadzīves jautājumos algotu speciālistus, kas ātri un kvalitatīvi var piekārt lustru, salabot skapi utt. Blakus dāmai, kura pati ar visu tiek galā, partneris jūtas kā nevajadzīgs dekoratīvs elements. Un vīrietim ir jājūtas vajadzīgam, tāpēc viņš tikai priecāsies un leposies, ja viņam lūgs palīdzēt. Viņam ir liels prieks savas izredzētās acīs izskatīties kā bruņiniekam, kurš spēj atrisināt jebkuru no viņas problēmām.

Naivums

Neliels sievišķīgs naivums stiprā dzimuma pārstāvjiem saistās ar tīrību, neapdomību un nelielu “bērnišķību”. Vīrieša acīs naiva sieviete ir meitene, kura ir jāsargā no skarbās un nežēlīgās pasaules un ļaunajiem cilvēkiem. Nav svarīgi, cik “meitenei” ir gadu, svarīgi, lai vīrietis viņai blakus justos kā “pieaugušais”, kas nozīmē, ka viņš ir gatavs uzņemties atbildību par viņu un viņu attiecībām.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here