2 C
Rīga
piektdien, janvāris 22, 2021

Uzlabo attiecības: 7 vieglas un iedarbīgas metodes

Dieviete.lv
 

Ja tu gribi vīrietim parādīt to, ka mīli viņu, bet negribi tik bieži to teikt skaļi, ir citi veidi, kā to var izdarīt. Pats elegantākais un patīkamākais veids – izrādīt rūpes un maigumu, lai viņš vienmēr atcerētos to, ka tu viņu saproti un pieņem. Lūk, dažas idejas!

Palīdzi viņam pārprogrammēt domas

Gan jau tev ir zināma tā situācija – jūs atnākat mājās no darba, apskaujaties, pajautājat kā pagāja darba diena, bet viņš nav spējīgs atbildēt. Viņš it kā ir mājās, bet it kā arī nav. Tevi tas kaitina, un ir saprotams, kādēļ. Taču daudziem vīriešiem ir nepieciešams laiks, lai pārslēgtos no darba uz mājām. Viņam vajag nedaudz laika, lai pārslēgtu nopietno darba personību uz maigo mājas personību.

Aprunājies ar viņu par šo tēmu (bet ne uzreiz pēc darba). Noskaidro, cik daudz laika viņam vajag, lai pārslēgtu domas un, kā tu viņam vari palīdzēt. Gan jau viņš novērtēs tavu vēlmi palīdzēt.

Ieklausies viņā

Kad viņš nākamreiz palūgs nedalītu tavu uzmanību, kad stāstīs kaut ko par politiku, sportu, jauno kafijas automātu darbā vai mašīnu, apstājies un paklausies. Ja jūsu sarunā visu laiku iejauksies kliedzoši bērni vai naža trokšņi, kad tu griez dārzeņus, vīrietis nodomās, ka tu viņā it nemaz neklausies.

Protams, atlikt visus darbus un apsēsties parunāt ir dārgs prieks, jo tieši tāpēc, ka tu spēj darīt vairākas lietas reizē, viņam vakarā uz galda parādās siltas vakariņas. Var pamēģināt parunāt pa telefonu, kad ej pa ielu vai arī daļu darbu uzticēt bērniem un atbrīvot pāris minūtes sarunai aci pret aci.

Ļauj viņam satikties ar draugiem

Ja jūs esat ļoti tuvi, tas ir lieliski, taču ik pa laikam katram cilvēkam ir jārod iespēja pavadīt laiku arī ar kādu citu. Visbiežāk tie ir draugi, jo sarunās un kopīgās aktivitātēs daudzi gūst jaunu enerģijas devu.

Protams, viņam nav ar draugiem jātiekas katru vakaru, kamēr tu sēdi mājās un pārliecinies par to, ka viss ir tīrs un maltītes gatava. Viena, divas reizes mēnesī ir pilnībā pietiekami, it īpaši tāpēc, ka vēl ir arī ģimenes locekļi, kuri ik pa laikam jāapciemo un darba, kuru katru dienu jāapmeklē. Šāds noteikums attiecas arī uz tevi.

Dod to, ko viņš vēlas

Mazas mīlestības izpausmes sniedz attiecībām vairāk labuma, nekā varētu šķist. No rīta piecelies agrāk un uztaisi viņam brokastis, ja tu parasti vēl guli. Ja viņš pēc darba ir ļoti noguris, aizej viņa vietā uz veikalu. Tas viss parāda to, ka viņš tev ir svarīgs. Un tici, tu tiksi apbalvota ar līdzīgu uzvedību no viņa puses.

Izsaki viņam komplimentus

Tie vīriešiem patīk un viņi prot tos novērtēt. It īpaši, ja darba diena nav bijusi visai veiksmīga un mājās viņu gaida mīloša un atbalstu raisoša sieviete.

Ļauj viņam sapņot

Ja viņš tev pastāstīs, ka vēlas doties apceļot pasauli, nesteidzies izteikt frāzes „par kādu naudu?” un „kur mēs liksim bērnus?”. Mums visiem patīk pasapņot. Tieši tāpēc pacenties reaģēt pozitīvi. Pat, ja tas ir grūti.

Pārsteidz viņu ar gardu maltīti

Mēdz būt tā, ka jūs abi esat pārāk noguruši, lai gatavotu vakariņas. Taču kādu reizi noteikti apkopo savus spēkus un dodies iekarot virtuvi. Ja tu nemāki gatavot vai pavisam nav tam laika, atceries, ka pat vienkāršākās sviestmaizes var pasniegt tā, ka vīrietis izjutīs visu tavu mīlestību.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!