21 C
Rīga
svētdien, maijs 16, 2021

Vai vecāku karma ietekmē bērnus

 

Saskaņā ar ezotēriku, bērni ir vecāku karma. Pirms iemiesošanās fiziskajā ķermenī dvēsele izvēlas tam piemērotu veidolu, lai noskaidrotu visas pagātnes karmiskās kļūdas. Daudzās ģimenēs gadās, ka bērni un vecāki nesadzīvo viens ar otru. Bieži bērni ģimenē jūtas kā svešinieki, nesaņem pienācīgu uzmanību un rūpes, un vēl biežāk – sapratni un siltumu.

Karma rodas ilgi pirms dvēseles iemiesošanās ķermenī. No ezotērikas viedokļa karma nav kaut kas liktenīgs un neatgriezenisks, kā daudzi ir pieraduši tam ticēt. To var un vajag labot. Šim nolūkam dvēsele nonāk materiālajā pasaulē, ietērpta fiziskā ķermenī. Bērna parādīšanās var pilnībā izmainīt cilvēka dzīvi, radikāli un uz visiem laikiem. Bērns – tā ir vecāku karma.

Dvēsele pati izvēlas caur kuru ģimeni tai ienākt šajā pasaulē. Un šī izvēle vienmēr ir apzināta, jo pašā pamatā ir kāds konkrēts uzdevums. Cilvēka uzdevums ir atpazīt viņa dzīves misiju, strādāt caur karmiskām kļūdām, atbrīvoties no pagātnes iemiesojumu nastas. Karma var izpausties šādi:

Naids starp asinsradiniekiem;

Komunikācijas trūkums starp bērniem un vecākiem;

Izpratnes trūkums un siltas attiecības starp tuviniekiem ģimenē;

Pastāvīgi konflikti starp ģimenes locekļiem;

Bērna vēlme būt labākam par vecākiem, neatkārtot viņu kļūdas;

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!