27 C
Rīga
otrdien, 28 maijs, 2024

Notiks kāzu tematikai veltīts pasākums “Sapņu kāzas”

 

“SemaraH Hotels” iesāk skaistu tradīciju un aicina apmeklēt kāzu tematikai veltītu pasākumu “Sapņu kāzas”, kas notiks š.g. 22.februārī viesnīcā “SemaraH Hotel Lielupe” no 14:00 līdz 18:00.
Viesībās ir gaidīti visi, kas plāno nosvinēt savas dzīves skaistākos svētkus, kā arī draugi, vedēji un radinieki, kas atbalsta mīlošās sirdis un palīdz kāzu organizēšanā.
Klātienē viesi varēs apskatīt viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe” svinīgās banketu zāles un to iekārtojumu, saņemt plašu informāciju par pieejamām svētku zālēm un ietilpību arī citās “SemaraH Hotels” tīkla viesnīcās Jūrmalā “SemaraH Hotel Jomas Sēta”, “SemaraH Apartamenti” un Rīgā “SemaraH Hotel Metropole”.

Apmeklētājus iepriecinās īpašie kāzu piedāvājumi, smalki piemeklētas dekorācijas un kāzu floristika, skaista mūzika un profesionālu dejotāju priekšnesumi, jaunajām līgavām iespēja noskatīt savu sapņu kāzu kleitu, praktiskie padomi, kas noderēs ideālu kāzu organizēšanā.
Pasākuma laikā notiks dažādas izlozes, kuru balvu fondā ir vairākas lieliskas dāvanas no mūsu partneriem un galvenajā balvā – dāvanu karte 500 EUR vērtībā banketu zāles īrei Jūsu sapņu kāzu svinībām kādā no “SemaraH Hotels” viesnīcām!
Ieeja bez maksas. Vairāk par pasākumu – www.semarahhotels.com.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.