23.7 C
Rīga
trešdien, 29 maijs, 2024

Kinofestivāls “Spektrs III” šogad divās daļās!

 

Ikvienas dižas triloģijas noslēdzošā daļa tiek dalīta uz pusēm – lai paildzinātu baudījumu, to mums jau pierādīja “Harijs Poters”, “Krēslu” mēbeļsāga, “Bada spēles” un noteikti vēl pierādīs daudzi citi projekti (jā, “Greja 50 nokrāsas”, mēs skatamies uz tevi). Arī kinofestivāla “Spektrs” rīkotāji nevēlas atpalikt no aktuālā trenda, tādēļ šī gada festivāls tiks rīkots divās daļās, pavasarī un rudenī – vairāk prieka, vairāk pozitivu emociju, vairāk laba kino!

Nav jāgaida rudens, arī pavasarī ir, ko skatīties – festivālā Latvijas pirmizrādes piedzīvos aktuālā un izsmalcinātā britu antiutopija “Ex Machina” (no “Pludmale” un “28 dienas vēlāk” autora Aleksa Gārlenda), Rajena Reinoldsa spilgtā atgriešanās filma “Balsis” (“The Voices”), kā arī filmu “Amēlija” un “Hugo” autoru ģimenes 3D piedzīvojumu filma “Spiveta neticamie piedzīvojumi” ar labāko 3D jūsu dzīvē. Un kurš cits, ja ne kaimiņi-somi, kas reiz jau aizsūtīja nacistus uz Mēnesi, nāk klajā ar filmu, kurā ASV prezidents neatkārtojamā Semjuēla L. Džeksona izpildījumā avarē Somijas mežos un vietējā puikas kompānijā dod atbildes triecienu teroristiem ar tādu sparu, kas liek nobalēt pat Barakam Obamam – piedzīvojumu grāvējs “Lielais medījums” (“Big game”) neapšaubāmi būs festivāla nagla! Pilna festivāla filmu programma tiks izziņota drīzumā.

“Spektrs” turpina veiksmīgu sadarbību arī ar pašmāju kinematogrāfistiem, šoreiz piedāvājot ko patiesi īpašu – festivāla laikā ekskluzīvā seansā uz lielā ekrāna tiks demonstrētas lielu publikas atzinību guvušās “Piens” īsfilmas, kuras baudīsim kopā ar to veidotājiem, kā arī Latvijā pirmā publiskā projekta “Nameja gredzens” prezentācija kino skatītājiem, par kuru pagaidām ne vārda, bet tas būs satriecoši!

Tiekamies no 7. līdz 12. aprīlim kinofestivāla “Spektrs” ierastajā norises vietā – kinoteātrī Kino Citadele! 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.