-7.1 C
Rīga
sestdien, decembris 9, 2023

Kādus produktus izvēlēties piknikam

 

Izbraukums pie dabas, ņemot līdzi dažādas uzkodas. Tomēr reizēm cilvēki izvēlas nepareizus produktus ņemt līdzi uz pikniku. Mēs pastāstīsim kuriem produktiem dod priekšroku atpūtai pie dabas.

Svaigi dārzeņi

Svaigi dārzeņi piknikā vienmēr ir lieliska ideja. Tos var ēst tieši tāpat, piemēram, sagrieztus šķēlēs, vai arī no tiem var pagatavot salātus. Piknikam vislabāk piemēroti gurķi, tomāti, paprika, sarkanie sīpoli un brokoļi. Pirms ieliksiet produktus piknika somā, noteikti nomazgājiet dārzeņus vai, ja plānojat gatavot salātus, vislabāk tos sagriezt jau iepriekš. Ielieciet salātu mērci atsevišķā traukā un pievienojiet tieši pirms pasniegšanas.

Sagriezta vista vai zivs

Ja piknikā plānojat ne tikai sēdēt, bet arī aktīvi kustēties (piemēram, spēlēt spēles), tad jums vajadzētu parūpēties par kaut ko sātīgu nekā tikai salāti. Āra uzkodām iepriekš vārīta un sagriezta vistas gaļa (vai zivs) ir lieliski piemērota garšīgu un barojošu sviestmaižu pagatavošanai (neaizmirstiet paņemt līdzi maizi). Vistas un zivis ir ļoti sātīgas, pateicoties augstajam olbaltumvielu skaitam, bet tajā pašā laikā tām ir zems kaloriju daudzums.

Ogas un augļi

Āra pusdienu grozā jābūt arī svaigiem augļiem un ogām, kā arī dārzeņiem. Uz pikniku varat ņemt līdzi jebkuras jums tīkamas ogas un augļus: ābolus, aprikozes, kazenes, mellenes, ķiršus, bumbierus, persikus, plūmes, nektarīnus, zemenes utt.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Notrauciet ikdienas nogurumu no saviem pleciem..sakramejiet mugursomu un dodieties pue mamas dabas..jus sen neesiet vinu apciemojusi.parunajusies.samilojusi..vina jys gaida. ar lieliskam izjutam ar visiem manu organiem piesatinatas izjutas jums atgriezis energiju spekus harmoniju visai nedelai..ejiet senot ogot.kads zalums visapkart un miers.papardes ka vedekli pretim raugas…vavarinu smarza un koku galotnes caur kuram saule rotajas..r.noreibsti no laimes.cilvekberns.. ..samilo lielo priedi vina tik spitigi taisna..egle tik miligi maiga vina tevi vero..apsedies uz celma..vins kadrriz bija dzivs tapat ka tu..atver somu un iznem sviestmaiziti..ta skitis tik smarziga un garsiga ka neviens ediens uz pasaules..atstaj gabalinu skudram pelitei putniem..vini ir tavi draugi..padzeries udeni.vins ir tik dzestrs tirs ka mezs ..dzivibas dzeriens..visa sakums.saki mezamatei paldies par atputu..saki dievam paldies ka esi ka tev tiek davatas sis skaistas izjutas tvert pasauli ka brinumu..jo ari tu esi mazs dabas brinums..daba ir visa sakuma sakums.lai tev jauka atputa..es ari sodien dosos ogas..ciemis pue mammas dabas…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here