14.3 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kurām ir smags raksturs un grūts liktenis

Dieviete.lv
 

Šīs ir 3 horoskopa zīmes, kurām ir smags raksturs un grūts liktenis:

Jaunava

Jaunava ir diezgan dramatiska un nervoza zīme, kas nezina, kā atpūsties un novērst uzmanību no steigas un burzmas. Jaunavām patīk uzņemties pārmērīgu atbildību. Jaunavām ir grūti pateikt nē un tādējādi Jaunavas nemitīgi sevi nostāda upura lomā. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir ļoti neatlaidīgi un strādīgi cilvēki, kuri nepaļaujas uz veiksmi, bet tik smagam darbam. Jaunava ne tikai mēdz uzņemties par daudz, bet nemitīgi meklēs taisnīgumu, šī horoskopa zīme noteikti varētu būt kā taisnīguma simbols.

Vēzis

Iedzimtā jūtīguma un pārmērīgas emocionalitātes dēļ vēžiem ir diezgan daudz psiholoģisku problēmu, kuru pamatā ir kompleksi un iekšējās šaubas. Tikai šīs zīmes pārstāvji var tik ilgi un spītīgi šaubīties par sevi un saviem spēkiem, sperot soli uz priekšu un uzreiz trīs atpakaļ. Vēža zīmē dzimušie ir ļoti pretimnākoši, bet tajā pašā laikā šausmīgi lepni. Ģimenes dzīvē vēžu pārstāvji visbiežāk ir nelaimīgi, jo viņām ir svarīgi izcīnīt galveno lomu savās attiecībās.

Zivis

Vadošo vietu ieņem Zivju pārstāvji, kuri atzīst, ka diez vai sevi dēvētu par laimīgiem cilvēkiem. Ir, protams, izņēmumi. Taču pārsvarā Zivis ir intraverti cilvēki. Zivis bieži piedzīvo šaubās par sevi. Šai horoskopa zīmei ļoti ir vajadzīgs cilvēks, kurš to apbrīnos un virzīs pareizajā virzienā. Šajā horoskopa zīmē dzimušajiem ir grūti atrast savu dvēseles radinieku, jo Zivis ir radoši, piezemēti cilvēki ar nestandarta domāšanu. Zivis bieži mēdz radīt interešu un prioritāšu konfliktu komunikācijā, tāpēc lielākā daļa zivju ir lemtas vientulībai, un tas viņām ir sliktāks par nāvessodu…

Galvenais ir atcerēties, ka katrs pats ir savas laimes kalējs. Astroloģiskā nosliece uz rūgtu likteni ir tikai pieņēmums, bet ne fakts.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here