6 C
Rīga
trešdien, septembris 30, 2020

Horoskopi

 

Auns. 02.11. – 09.11. Ja kāds zina, kad ir pienācis laiks atvadīties, tad tā esi tu. Ja jūti, ka tavā dzīvē kāds posms ir noslēdzies, nebaidies to pateikt cilvēkiem, ar kuriem līdz šim biji kopā. Atceries: tu nevienam neko neesi parādā, ja vēlies iet savu ceļu, tev ir uz to tiesības.

Vērsis. 02.11. – 09.11. Tavs darbs būs augstā līmenī. Vari saņemt uzslavas un tas nebūs nepamatoti. Dažiem gaidāms pat karjeras paaugstinājums vai algas pielikums. Taču gozēšanās slavas saulītē var nest arī ēnaino pusi – pielūko, ka dēļ taviem panākumiem tev neuzrodas skauģi un ienaidnieki!

Dvīnis. 02.11. – 09.11. Nedēļa solās būt lieliska ar daudz necerētām izaugsmes iespējām – tev tikai tās jāprot ieraudzīt un novērtēt. Piepildi sapņus, kamēr vēl vari – kas zina, varbūt pēc pāris mēnešiem jau sapņosi par ko citu.

Vēzis. 02.11. – 09.11. Kā vienmēr, daudz darba. Griezīsies kā vāveres ritenī un nebūs laika ne draugiem, ne arī pašai sev. Kaut arī šobrīd būtu ļoti svētīgi ieslīgt savās domās un mazliet paanalizēt savas jūtas un rīcību, diez vai to šonedēļ varēsi atļauties. Ja esi ar ko neapmierināta, dodies uz sporta klubu – tavs garastāvoklis simtprocentīgi uzlabosies!

Lauva. 02.11. – 09.11. Tavi pēdējā pusgada centieni beidzot nesīs labumu un tu plūksi laurus, gozējoties panākumu gaismā. Tomēr, ja tevi nepamet sajūta, ka kaut kas nav izdarīts līdz galam un daļa uzslavu ir nepelnītas, nedēļas nogalē velti laiku, lai savu darbu uzlabotu.

Jaunava. 02.11. – 09.11. Tava iztēle un radošums tevi nepievils. Pratīsi izkulties no tik daudzām sarežģītām situācijām, it kā tādas nemaz nebūtu radušās. Taču, pateicoties tavai iztēlei, tev var nākties pieķert sevi domājam kādas “nelegālas” domas par jau aizņemtu puisi.

Svari.202.11. – 09.11. Nedēļa ļoti romantiska un solījumu pilna. Dzirdēsi ne vienu vien tev veltītu komplimentu un saldu vārdu. Tikai tavās rokās ir mēģināt izšķirt, kurš no tiem ir patiess, bet kurš- sacīts ar nolūku tevi uzvilināt uz zemūdens akmeņiem.

Skorpions.02.11. – 09.11. Dažkārt, kad vienas durvis ir aizvērtas, nav vērts lauzties iekšā pa logu. Iespējams, tas, ko tu meklē, atrodas pavisam citā ēkā ar atvērtām durvīm. Laba nedēļa, lai apdomātu savas vēlmes un izvērtētu, vai cilvēki, ar kuriem esi kopā, ir tie, kas patiešām nepieciešami tev līdzās.

Strēlnieks.02.11. – 09.11. Tevi var gaidīt nopietna saruna par turpmākajiem ilgtermiņa plāniem. Tas attiecināms gan uz darbu, gan mīlestību – novembra sākums ir īstais laiks, lai uzstādītu sev jaunus, labi sasniedzamus mērķus. Ir svarīgi, par ko tu domāsi. Tici vai nē, bet domas var materializēties.

Mežāzis. 02.11. – 09.11. Ja tu neiebilsti pret darba romāniem, iespējams, šonedēļ tāds var uzplaukt ar kādu kolēģi. Taču tas nesolās būt nekas ilgstošs, tāpēc esi uzmanīga – neriskē ar savu reputāciju lētas izklaides dēļ. Nedēļas nogalē dodies pie dabas, tas tevi iepriecinās un uzlādēs jauniem darbiem!

Ūdensvīrs. 02.11. – 09.11. Ballīte ir sākusies! Šis ir tavs laiks! Labs noskaņojums, forši draugi un interesanti notikumi – tas viss tevi sagaida novembra pirmajā pusē. Nedēļas nogali sāc plānot jau trešdien – sarunā ar draugiem un tev būs, par ko priecāties un ko gaidīt!

Zivis. 02.11. – 09.11. Tavs prāts un ķermenis alks atpūtas – tāpēc nedēļa lieliski piemērota, lai palutinātu sevi. Nepārmokies sporta nodarbībās, samazini slodzi un stresu darbā. Atrodi laiku, lai izgulētu nepieciešamo daudzumu miega un jau nedēļas nogalē tu jutīsies daudz labāk!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!

Iepriekšējais rakstsKādus vīriešus neprecēt
Nākamais rakstsModes horoskops