12.2 C
Rīga
trešdien, oktobris 4, 2023

6 horoskopa zīmes, kurām labāk patīk pabūt vienatnē, ne citu cilvēku sabiedrībā!

Dieviete.lv
 

6 horoskopa zīmes, kurām ne visai patīk cilvēki:

Vērsis

Vērsis necieš pārlieku pašpārliecinātus, pašpietiekamus un veiksmīgus cilvēkus. Augsts pašvērtējums un mīlestība pret sevi ir lieliskas īpašības, kamēr Vērsis ar tām netiek aizskarts. Ja kāds pastāvīgi lielās un šīs zīmes pārstāvjiem demonstrē savus panākumus, viņš iekšēji vārīsies no dusmām. Vērsim nepatīk justies atpalikušam, tāpēc, ja tu par viņu esi veiksmīgāks, tu noteikti Vērsi aizvaino. Viņš tev neteiks ne vārda, bet klusībā ienīdīs gan.

Vēzis

Viņš klusībā ienīst visus, kad jūt, ka viņā neviens neklausās un ignorē. Ja no Vēža jūtām mēģina izvairīties un viņš zina, ka cilvēkam viņa pārdzīvojumi ir vienaldzīgi, viņš spēcīgi apvainojas. Īpaši Vēzis nemīl, kad viņam netic un apšauba viņa spējas. Šīs zīmes pārstāvjiem ir problēmas ar pašvērtējumu, tāpēc, ja tu viņu aizvainosi, iegūsi sev ienaidnieku. Ja Vēzim šķiet, ka cilvēks viņu pienācīgi nenovērtē, viņš to atceras ilgu laiku.

Jaunava

Jaunavai ļoti nepatīk cilvēki, kuri nerīkojas tā kā viņa. Vēl viņa necieš nenopietnus, slinkus un vieglprātīgus cilvēkus. Bet, ja tu vēl aizmirsīsi netīros traukus izlietnē vai noliksi kaut ko ne tur, kur vajag, tad uz ilgu laiku zaudēsi Jaunavas cieņu. Pie tam, Jaunavas ir gudras personības un viņas izjūt nogurumu un aizkaitinājumu, kad cilvēki neatrodas ar viņām vienā intelekta līmenī. Kad Jaunava ir satriekta kāda cilvēka nezināšanas vai nevīžīguma dēļ, viņas klusībā sāk ienīst visu cilvēci.

Skorpions

Skorpioniem piemīt tendence būt pārāk aizdomīgiem, tāpēc viņi neizslēdz iespēju, ka visi apkārt vēlas viņus apmānīt vai pievilt. Cilvēkam ir jāpierāda Skorpionam, ka viņš ir pelnījis viņa uzticību, un ir jāpārliecina par to, ka viņš nekad nepievils. Process ir ilgs un grūts. Taču, ja Skorpionu tomēr gadījās aizvainot, tad var gaidīt skarbu atriebību. Ja šīs zīmes pārstāvi spēcīgi sadusmo, tav viņi var ienīst gandrīz visus.

Mežāzis

Viņš var ienīst cilvēkus divos gadījumos: (a) kad cilvēki viņam nepiekrīt un strīdas pretīm, (b) kad cilvēki skaļi apšauba viņa pieredzi. Mežāzis zina, ko viņš dara, un necieš, kad kāds novēro katru viņa soli. Šī zīme ir uzticama un darbu mīloša, tāpēc visādi padomdevēji viņu tikai kaitina. Mežāzim nav vajadzīgi padomi un vērtējumi un viņš necieš frāzi „es tavā vietā darītu tā…”. Pamēģini pakritizēt Mežāzi vai norādīt uz viņa nepilnībām, un nelabvēlis uz ilgu laiku tev būs garantēts.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs uztver cilvēkus tādus, kādi viņi ir, un viņiem patīk patiesas un neliekulīgas personības. Šīs zīmes pārstāvji necieš tos, kas valkā maskas un mēģina atstāt iespaidu uz visiem ar savu mākslīgo tēlu. Ja līdzās Ūdensvīram tu nevari būt patiess, tad viņš ar grūtībām tevi pacietīs. Šī zīme slikti reaģē arī uz tiem cilvēkiem, kas mēģina viņu mainīt. Piekasīšanās, alternatīvi piedāvājumi vai vienkārši „vērtīgi padomi” un norādes Ūdensvīru nokaitina. Ūdensvīrs nemainīsies, lai arī kā tu to gribētu. Vēl viņš arī klusībā tevi necietīs un izvairīsies.

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here