6.4 C
Rīga
svētdien, marts 26, 2023

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuras vēlas īpaša veida mīlestību

Dieviete.lv
 

Mīlestība katram cilvēkam ir atšķirīgs jēdziens. Kamēr daži alkst pēc nobriedušām attiecībām, kas papildinātas ar garām pastaigām pa pludmali un kopīgiem vaļaspriekiem, tikmēr citi vēlas mežonīgu, kaislīgu un neaizmirstamu dēku. Uzzini, kāda veida mīlestību vēlas Zivis, Vērsis un Dvīņi!

Zivis

Zivīm ir cieša saikne ar savu dzīvesbiedru, un viņas sagaida pastāvīgu kontaktu ar savu mīļoto. Zivīm ir nepieciešami pastāvīgi apliecinājumi, ka viņas patiešām ir dārgas un lolotas. Gadījumā, ja viņu mīļotais ir aizņemts vai partnerim gadās personīga krīze, šī ūdens zīme var kļūt nepacietīga.

Vērsis

Vērsis ir cilvēks, kurš jau no mazotnes ir sapņojis būt iemīlējies. Tātad viņiem ir ļoti specifiska koncepcija par to, ko viņi sagaida no partnera. Savā ziņā tas ir brīnišķīgi, jo viņi nav apmulsuši un zina, ko grib. Tomēr negatīvā puse ir tāda, ka viņi nespēj uzreiz saprast, ka viņu dzīvesbiedrs var nezināt un allaž nevar uzminēt, pēc kā Vērsis ļoti alkst. Kamēr Vērsis sapņo par savu ideālo bruņinieku baltā zirgā, viņš var palaist garām īsto mīlestību.

Dvīņi

Dvīņiem ir utopiska mīlestības definīcija. Viņi alkst romantiku gluži kā filmās. Tie var būt ziedi katru reizi, kad viņi satiekas randiņā vai šokolādes konfektes no partnera. Tomēr, ja viņi nesaņem mīlestību tieši tādu, kādu viņi to gaidīja, viņi var kļūt pesimistiski un temperamentīgi. Tas nozīmē sliktu attieksmi, kas, savukārt, atbaida visus potenciālos partnerus.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here