23 C
Rīga
svētdien, jūlijs 3, 2022

Horoskops: 2 horoskopa zīmes, kurām ir grūti veidot attiecības

Dieviete.lv
 

Daudzi no mums vēlas izjust stabilitāti savā dzīvē un atrast otro pusīti ar kuru veidot dzīvi. Interesanti, ka ne visiem ir svarīgi atrast savu “dzīves partneri”, jo būšana attiecībās šiem cilvēkiem bieži sagādā vien galvassāpes.

Skorpions

Skorpioni ir skarbi cilvēki, kuri saka visu ko domā. Skorpioni uzskata, ka pasaulei jārotē ap viņiem, ka ikvienam jāpilda viņu lūgumi, jāapmierina katra skorpiona vēlme. Skorpioni reti uzņemas atbildību par savām kļūdām. Runājot par romantiskām attiecībām, skorpioni tās uzskata par iespēju apmierināt viņu fizioloģiskās vajadzības. Šīs zīmes pārstāvjiem ir svarīga intīmā tuvība, protams, ir daudz izņēmumu.

Dvīņi

Dvīņi mierīgi var pateikt, ka viņi mīl cilvēku, kurš izrāda viņiem daudz uzmanības, tomēr patiesībā dvīnis tikai melo. Patiesībā viņiem nav vajadzīga mīlestība, viņiem vienkārši patīk izjust uzmanību. Dvīnis bieži maina savas domas un pirmajiem saldajiem vārdiem, kurus Dvīnis izsaka ir labāk neticēt. Dvīņi bieži tiek apsūdzēti par neuzticību. Viņi neredz neko briesmīgu blakus romāniem vai vieglam flirtam, tomēr, ja partneri krāps dvīni, tad ir gaidāma šķiršanās.

Protams, ne vienmēr var ticēt horoskopiem, jo ir arī mīloši, romantiski, iejūtīgi, gan skorpioni, gan dvīņi!

 

3 KOMENTĀRI

  1. Ja ir gruti veidot atiecibas.tad tas nemaz nav javeido..ir skorpioni kuri tas velas un tadi kuri ne..es puederu pue otrajiem..man atiecibas tiesam ir apgrutinajums..jo.man tas nav vajadzigas.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here