-2 C
Rīga
sestdien, novembris 26, 2022

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, ar kurām ir grūti veidot attiecības

Dieviete.lv
 

3 horoskopa zīmes, ar kurām ir visgrūtāk veidot attiecības:

Skorpions

Skorpions attiecībās ir gan uguns, gan ledus. Viņš var būt ļoti jauks un maigs, bet nākamajā brīdī kļūt noslēgts un nepieejams. Ļoti grūti ir tikt līdzi cilvēkam, kura domas un garastāvokļa svārstības ir neizprotamas. Un, kas ir vēl ļaunāk, Skorpionu nemaz nav iespējams nolasīt. Šī zīme ir atturīga, cenšas aizsargāt savu sirdi un iekšējo pasauli, tāpēc partneris vienkārši netiek cauri viņa mūriem. Skorpions ir spējīgs būt arī emocionāli nestabils un neprognozējams.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir neatkarīgākā zodiaka zīme, pie tam līdz galējībām. Viņai ir noslēgta un pat svešāda personība, kura dod priekšroku laika pavadīšanai vienatnē, nekā būt ievainojamai un atvērtai pret partneri. Skaidrs, ka Ūdensvīrs gribētu pasargāt sevi no sāpēm, aizvainojumiem un pārpratumiem, taču tāda uzvedība padara viņu par ārkārtīgi sarežģītu cilvēku, ar ko komunicēt. Viņa viltus vienaldzība atgrūž cilvēkus, lai gan iekšēji Ūdensvīrs alkst mīlestības un siltuma.

Jaunava

Jaunava ir pašpietiekama zodiaka zīme, kura pati mēģina rast savām attiecībām pareizo virzienu. Randiņā ar Jaunavu vīrietis var sajusties tā, it kā viņš ir pieņemts darbā uz pārbaudes laiku. Pie tam, Jaunava ir ļoti ziņkārīga, kas nozīmē, ka viņa ievāks kārtīgu biogrāfiju par savu izredzēto. Vēl viņai ir nosliece uz subjektivitāti un atturīgumu. Jaunava nereti cenšas turēt vīrieti rokas stiepiena attālumā, cenšas viņam pārāk neatklāties, bet visādos veidos kontrolēt gan.

 

4 KOMENTĀRI

  1. Ko uzbazieties skorpioniem ko..lohi tadi.ja gruti veidot attiecibas meklejiet ar ko tss viegli veidot…Nevis gruti veidiot atiecibas bet nav iespejami.. jo skorpiono nav idioti lai sabeigtu savas dzives..kadas tas attiecibas tagad ir..bez nakotnes..apkart vieni lohi un pizdu laci..skarbi bet ta tas ir..apkart vienas skirsanas un izpostitas gimenes..un pa.vidu nelaimigi pamesti berni..ja nav ko rakstit nerakstiet neko..un man skiet ka nevis horoskopuem vainas bet sabiedribas degradacijai..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here