8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kurām ir tendence būt pārāk atklātiem, esot attiecībās!

Dieviete.lv
 

Šīs 3 zodiaka zīmes, kurām piemīt tendence pārspīlēt savās attiecībās un būt pārāk atklātiem:

DVĪŅI

Dvīņi ir neticami tieši un godīgi. Paužot savas emocijas, viņiem patīk izteikt savu viedokli. Dvīņi ir izcili komunikatori un spēj komunicēt ar ļoti dažādiem cilvēkiem, bet viņiem bieži ir grūti pieņemt citus uzskatus par sev svarīgām tēmām, piemēram, attiecībām. Dvīņiem nākas grūti neizpaust savu viedokli, apspriežoties ar savu partneri, viņi kļūst entuziasma pilni un gūst enerģiju, bet partneri tas varētu nogurdināt.

STRĒLNIEKS

Strēlniekam ir lieliska atmiņa. Lai satuvinātos ar savu otro pusīti, viņi nepārprotami dalīsies ar visu, kas ar viņiem noticis dienas laikā. Strēlnieka zīmē dzimušie ir zinātkāri un apveltīti ar līdera dotībām. Strēlnieka vājība ir tiešums un godīgums, reizēm viņi pasaka ko tādu, ko mierīgi var neteikt, bet viņi grib būt godīgi un teiks visu!

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri mēdz pārkāpt noteikumus un rīkoties pretrunā tam, ko sabiedrība uzskata par pieņemamu. Viņi var neapzināties, ka dažas tēmas tiek uzskatītas par privātām vai par tām nav pareizi runāt noteiktās situācijās… Ūdensvīra vājība ir rīkoties pēc sava prāta, uzskatot, ka otrajai pusītei tas gluži vienkārši ir jāpieņem.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Labāk otrai pusītei visu zināt iepriekš, nevis apprecas un pēc tam atklajas, ka vienam ir trīs bērni, kuri lidz šim dzīvojusi pie vecāsmammas, bet otram cilvekam vsp ir šizofrēnija. Personīgi pazīstu divas tādas nelaimīgās. Viena bija mana klasesbiedrene, kura vēl nebija paguvusi apprecēties. Nezinu, kas viņai lika aizdomāties, ka kks nav īsti labi un nolema šķirties ar to puisi. Tak viņš pēc tam vviņu ilgi iizsekoja, draudēja vēnas sev pāŗgriezt, tēloja, ka viņam ir lēkmes, kad klasesbiedrene taisījās sauk atros, strauji kļuva labāk un nez ko vēl darījās. Lai tikai viņa neaiziet. Beidzās ar to, ka viņa uz pāris gadiem aibēga uz ārzemēm stradāt. Kas ar to puisi pēc tam viņa nezin un negrib zināt. Bet par otru man krustmāte stāstīja, tur apprecējās sieviete un pēc laika izrādījās, ka viņam ir šizofrēnija, bet to pat puiša mamma slepa, jo gribēja, lai dēls ir pie vietas. Meitene ilgi nevarēja izšķirties, jo mamma kategoriski nepiekrita. Dēlam pašam īpašās teikšanas nebija. Neatceros vairs kā viņai izdevās beigu beigās pierādīt, ka viņš ir šizofrēniķis, jo arī ārstejošais ārsts, kuram bija samaksāts, nedeva dokumentu. Tas biaj vel LPSR laikā. Tā kānezinu kā ar to nestāstīšanu….

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here