21.1 C
Rīga
trešdien, 22 maijs, 2024

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kurām ļoti patīk pļāpāt!

Dieviete.lv
 

Šīs ir 3 horoskopa zīmes, kurām ļoti patīk pļāpāt. Kurām horoskopa zīmēm labāk neuzticēties?

Auns

Auns var pateikt pārāk daudz un nodot uzticamus noslēpumus. Aunu impulsivitāte bieži noved pie bēdīgām sekām. Viņi vienmēr ir pārliecināti, ka viņiem ir taisnība, tāpēc būs grūti kaut ko labot.

Dvīņi

Dvīņi savās vēlmēs ir nepastāvīgi. Viņiem nevajadzētu uzticēt noslēpumus, jo ir iespēja, ka vienā brīdī jūsu attiecības var mainīties. Jūs pārstāsiet kontaktēties, tomēr Dvīņiem būs jūsu noslēpums, kuru viņš nebaidīsies likt lietā.

Jaunava

Jaunavas atriebības nolūkā var nodot citu cilvēku noslēpumus. Jaunavas ir uzticami draugi, taču retos gadījumos uz viņiem var paļauties.

 

5 KOMENTĀRI

  1. Nu ko var darit. Nekaaa..tadi mes esam..nav idealu horoskopu..katram kaut kas labs un kaut kas slkts…man ari patik paplapat ar aunu.manu draudzeni..mums ir lidzigi uzskati.vina ir loti sirsniga izpaludziga un draudziga..kaut ari 24 gadus vecaka par mani.man patik planet ar viediem dzivesgudriem cilvekiem.

  2. Jaunavas ir ļoti uzticami draugi, cilvēki. Mana pieredze, jaunava nenodos, uz viņu var paļauties, nav liekvārdības. Uzrakstītas ir muļķības

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.