5.1 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kurām patīk flirtēt

Dieviete.lv
 

Šo 3 horoskopa zīmju pārstāvji ar flirta palīdzību paaugstina savu pašcieņu, piesaista pretējā dzimuma uzmanību. Viņi vienkārši mīl paflirtēt ar pretējo dzimumu.

Lauva

Šie pašpārliecinātās dabas cilvēki dievina uzmanību. Lauva mīl flirtu un uzskata, ka tas “ikdienā” pat ir nepieciešams! Vienīgā problēma ir tāda, ka Lauva flirtē ne tikai ar savu simpātiju vai otro pusīti, bet ar jebkuru personu, kuru uzskata par simpātisku. Lauvas arī neuzskata, ka flirts ar citiem būtu kāds attiecību pārkāpums, jo Lauvai ļoti patīk redzēt, ka otrā pusīte kļūst greizsirdīga.

Dvīņi

Dvīņi ir īsteni flirtēšanas meistari un no viņiem daudz var mācīties. Dvīņiem ir lieliska humora izjūta, kura jebkurā kompānijā nepaliks nepamanīta. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem vienmēr ir ko teikt sarunu biedram. Dvīnis māk tik labi flirtēt, ka pretējam dzimumam liksies, ka labāka cilvēka pasaulē par viņu nav. Dvīņi spēj apburt savu sarunu biedru ar skatienu vien.

Svari

Svari ir ļoti prasmīgi flirtētāji. Viņi izmanto smalku, romantisku flirtu pret cilvēku, kurš viņiem šķiet simpātisks. Svari vienmēr atradīs pieeju pie jebkura cilvēka un būs gatavi ieguldīt laiku, lai veidotu ciešāku saikni. Svari ir tik aizraujoši, ka vienkārši nav iespējams paiet viņiem garām, nepievēršot uzmanību. Svari prot ļoti labi flirtēt. Partneris pat nepamanīs kā Svari būs jau radījuši viņam apkārt intīmu gaisotni.

 

2 KOMENTĀRI

  1. ..tikai mazvertibas parnemts cilveks ar flirtu velas piesaistit uzmanibu..jo savadak jau vins neprot.un cita jau vinam nekaa nav. Ar ko izcelties..tijai jaatceras ka uz guddra cilveka tas neiedarbojas..lai ka censtos…ja tu kadam vai kadai patiksi tad patiksi ari bez flirta..esi tads vai tada kaa esi.nevajag maksligi piesaistit cilveku..tas manuprat ir mulkigi un banali.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here