-5.3 C
Rīga
trešdien, novembris 29, 2023

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuras bieži ir neapmierinātas

Dieviete.lv
 

Ir trīs horoskopa zīmes, kurām ir augstas prasības pret sevi un citiem. Šo zīmju pārstāvji satraucas un izrāda neapmierinātību, ja viss nenorit “kā par diedziņu”. Kuras tās ir?

Skorpions

Neapmierinātākā horoskopa zīme no visām ir Skorpions! Skorpions domā, ka visam laikam un pūlēm, kuras viņš iegulda attiecībās, darbā un ģimenē, būtu jāstrādā tikai viņa labā. Taču tā ne vienmēr ir, jo plāni var mainīties, bet apstākļi – kaut kādā brīdī kļūt mazāk labvēlīgi. Kad tā notiek, Skorpions kļūst agresīvs un nomācošs. Pat nemēģini viņu nomierināt vai pārliecināt par pretējo – tas raisīs pretēju efektu. Skorpions var izprovocēt konfliktu.

Jaunava

Jaunava var satraukties dažādu iemeslu dēļ, bet darīs to tikai tad, ja tas iespaido viņas dzīvi un vērtības. Tā kā viņa pret sevi ir diezgan kritiska, tad jebkuras neveiksmes satricina viņu un izjauc līdzsvaru. No ārpuses Jaunava kļūst noslēgta un dusmīga, bet iekšēji valda pilnīgs panīkums. Pie tam, satraukt un satricināt viņu spēj pat nenozīmīgākie sīkumi. Kad Jaunavas gaidas netiek attaisnotas, viņa vaino, pirmkārt, pati sevi, pat, ja tā nav viņas vaina.

Lauva

Lauva cenšas būt ļoti laipns un draudzīgs, neatkarīgi no tā, ko viņš dara dzīvē, bet viņam ne vienmēr tas izdodas. Būtībā, kad viņš jūtas īpaši slikti, tas iespaido arī visus apkārtējos, un tas ir nogurdinoši un nepatīkami. Ja Lauvam kaut kas neizdodas, viņš pārvēršas par šausmīgu čīkstuli un neapmierinātības mākoni. Pie tam, dažkārt viņu nomāz skaudība. Un, kad viņš kādu apskauž, tad var pārvērsties par agresīvu cilvēku.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Perdelzvaigznisu eksperts ta nedomaa..vina labaa neviens nestradaa.vins stradaa citu labaa..bet neapmierinatiba ir normala paradiba un individa attieksme vertejums uz notikumiem paradibam..bet tas nenozimee.ka tas ir kas slikts…ja ccilveks ar visu vienmer ir apmierinats tad ar vinu nav kaut kas kartibaa.ta domaa perdelzvaigznisu eksperts..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here