0.3 C
Rīga
ceturtdien, februāris 2, 2023

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuras, esot attiecībās, mēdz sevi pazaudēt!

Dieviete.lv
 

Ir cilvēki, kuri, esot attiecībās, mēdz sevi tajās pazaudēt. Ne visi spēj ar abām kājām stingri stāvēt uz zemes un būt veselīgās attiecībās. Uzzini, kurām horoskopa zīmēm ir viegli sevi pazaudēt esot romantiskās attiecības.

1. Vērsis

Vērsim ir ļoti viegli iemīlēties, šajā zīmē dzimušie labprāt seko savas otrās pusītes sapņiem, bet tā viņi riskē ar savu sapņu realizēšanu. Trakākais ir tas, ka Vērsis ignorēs jebkādus pāri darījumus jeb manipulācijas, ja Vērsis mīl, tad otrā pusīte spēj pilnībā sagrozīt Vērša prātu.

2. Vēzis

Vēzis ir vēl viena zvaigžņu zīme, kas vienmēr ir gatava darīt visu savas otrās pusītes labā. Viņiem neizdodas atpazīt cilvēku patiesos nodomus, un viņi var bez piepūles tikt maldināti, lai darītu to, ko vēlas viņu partneris. Cilvēki, kas dzimuši Vēža zīmē, ir uzmanīgi un jūt līdzi, tāpēc viņi ienirst dziļi sentimentālos ūdeņos, tiklīdz kāds viņus sāk mīlēt. Viņi pilnībā aizmirst par saviem mērķiem un izdabā savam mīļotajam cilvēkam.

3. Skorpions

Šī ūdens zīme ir sinonīms intensīvām un kaislīgām jūtām, kas liek viņiem ārkārtīgi iemīlēties savā partnerī. Viņi nevēlas redzēt jebkādas problēmas savās attiecībās, būtībā droši var teikt, ka Skorpions ignorēs visus “sarkanos karogus”, lai tikai izvairītos no strīdiem vai jebkādām attiecību problēmām. Svarīgi, lai otrā pusīte šo Skorpiona rakstura īpašību neizmanto!

 

2 KOMENTĀRI

  1. Tapec lai sevi nepazaudetu..jadzivo vienam..katram dzive ir viena un nevajag to parverst par elli…sevi apspiezot…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here