2.8 C
Rīga
trešdien, februāris 28, 2024

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuras ir gatavas tikai nopietnām attiecībām

Dieviete.lv
 

Nenopietns flirts un īsi romāni nav piemēroti šīm zodiaka zīmēm:

Vēzis

Vēzis ir ļoti intuitīvs un sentimentāls. Viņam patīk veidot dziļu un apzinātu abpusējo saikni ar cilvēkiem. Saikni, kura būs droša, uzticama un ilgspējīga. Ja Vēzis izrāda par tevi interesi, gatavojies ilgstošam procesam. Viņš vēlas zināt par tevi visu, pirms pāriet nākamajā attiecību stadijā.

Skorpions

Skorpions dod priekšroku ilgstošām attiecībām. Nav svarīgi, vai tās ir romantiskas vai vienkārši draudzīgas, taču iegūto informāciju par cilvēku viņš rūpīgi izanalizēs. Tas Skorpionam ir svarīgi. Tāpat viņš var būt ļoti greizsirdīgs un privātīpašniecisks partneris, uzskatot, ka izredzētais pieder tikai viņam.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs – tas ir domātājs, kuram nereti patīk pabūt vienatnē. Šīs zīmes pārstāvis sēdēs un ilgi analizēs attiecību plusus un mīnusus, pirms viņš vispār dosies uz pirmo randiņu. Ūdensvīram nav nekas pret attiecībām, taču viņš vēlas, lai tās ir ilgas, spēcīgas un kvalitatīvas.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Ja skorpionem nav vajadzigs ne apkartstaigulis ne melis he krapnieks.bet nopietns yzticigs virietis lidz muza gakam..un ja tads neesi labak nepiesakies…un turuies pa g balu skorpions ir atriebigs…vins nodevibu nepiedod atriebsies taa ka bolse srak nebuges un busi nelaimigs visu muzu.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here