11.8 C
Rīga
trešdien, septembris 28, 2022

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuras lieliski prot nokaitināt

Dieviete.lv
 

Šīs ir 3 horoskopa zīmes, kuras lieliski spēs nokaitināt pat mierīgākos cilvēkus. Kuras tās ir?

1. Dvīņi

Dvīņiem ir izteikti mainīgs garastāvoklis, kuru spēj izprast tikai paši tuvākie cilvēki, bet citiem šāds “smags raksturs” var būt nesaprotams. Brīžiem Dvīņi ir priecīgi, entuziastiski un laimīgi, taču tūlīt viņu daba mainās uz īgnu un visai garlaikotu. Ir teiciens, ka dvīņiem piemīt divas dabas un tā tas ir! Trakākais ir tas, ka dvīņa labā daba ir tik jauka, ka grūti noticēt, ka tas pats cilvēks var tik ātri mainīties.

2. Svari

Svari vienmēr uzskata, ka viņiem ir taisnība, līdzīgi ir arī ar Auniem, bet šajā cīņā uzvar Svari. Svari lieliski spēj manipulēt, viņi gandrīz vienmēr panāks vēlamo. Svari arī bieži izrādās melīgi un reizēm paši notic saviem meliem, jo tas gluži vienkārši ir ērti. Ja patiesība nāk gaismā, viņi stūrgalvīgi paliek pie sava un neatzīstas! Viens gan ir jāatzīst – šīs zīmes pārstāvji ir ļoti mērķtiecīgi!

3. Skorpions

Šie vizuāli pievilcīgie, taču bezrūpīgie horoskopa zīmes pārstāvji ir ļoti savdabīgi. Skorpioni ir ārkārtīgi paštaisni cilvēki, jo viņi nespēj noticēt, ka viņu rīcība uztverta kā ļauna. Skorpionu labākā īpašība ir atklātība, bet tieši tāda pati īpašība ir “sliktākā”, jo šī atklātība mēdz būt kritizējoša un sāpināt citu jūtas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here