-6.8 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuras mēdz ļoti ātri apvainoties!

Dieviete.lv
 

Šo 3 horoskopa zīmju pārstāvji bieži mēdz apvainoties. Kuri tie ir?

Auns

Aunam ļoti patīk mācīt citus un dzīvot pēc savas taisnības. Traki ir tad, ja šai horoskopa zīmei ko pārmetīsiet, jo Auna dabā ir ilgi turēt ļaunu prātu… Pat, ja Aunam sniegsiet kādus “ieteikumus” tas šo zīmi spēs visai ātri aizskart, jo tikai Auns zina, kas viņam ir labāk!

Vērsis

Jebkurš neuzmanīgs vārds var sāpināt šīs zīmes pārstāvi. Vērsim ir bagāta iztēle, tāpēc pat tad, ja cilvēks nav mēģinājis aizskart šo zodiaka zīmes pārstāvi, viņš var izdomāt un pieņemot šo lēmumu pats. Tajā pašā laikā, ja jūs aizvainosiet Vērsi, viņš neatriebsies, bet gan viņš sevī turēs dziļu aizvainojumu un dusmas.

Skorpions

Ar šo zodiaka zīmi ir mazliet vieglāk. Skorpioniem ir liela pacietība, tomēr ir kāda neredzama robeža, kuru nedrīkst pārkāpt un kad tā ir pārkāpta šo zodiaka zīmju pārstāvji var ”uzsprāgt” un pateikt cilvēkam sejā visu ko domā. Viņš aizvainojumus uztver ļoti nopietni.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Labak skorpionu neraustiet aiz astites..vins nmedz but loti indigs un atriebigs ja vinu sapina…tomer gadiem ejot vins iegist imunitati pret ienaidniekiem jo saprot visuma likumus ka viss ko dari otram patiesibaa dari sev..daudzi scorpioni nekjatoties yz savu smago dabu tic dievam un velas iekarot vina milestibu un muzigo dzivi..tapec census atureties no aizvainojumiem un atriebibas..jo zina ka laundaris par grekuwm sabnems pec nopelniem pat lidz 8. Paudzei..vai tas ir vajadzigs tev.padomaa.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here