8.2 C
Rīga
ceturtdien, marts 23, 2023

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuras mēdz melot savai otrajai pusītei

Dieviete.lv
 

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā izvairīties no strīdiem vai nesaskaņām attiecībās, ir saglabāt mieru, sakot patiesību, un būt godīgam pret savu partneri. Tomēr ir dažas zodiaka zīmes, kuras neuzskata, ka godīgums ir labākais variants. Šo horoskopa zīmju pārstāvji mēdz stāstīt baltus melus savam partnerim.

Skorpions

Skorpions darbā var šķist sabiedrisks, taču daudzi no šiem cilvēkiem ir introverti. Viņiem patiesi nepatīk nekas vairāk kā pavadīt stundas vientulībā, izbaudot katru mirkli, priecīgi ritinot tālruņa ekrānu vai atpūšoties un lasot grāmatu. Ja viņu partneris iebilst pret šo atpūtu, viņi parasti melo savām sievām un vilto darba zvanu vai tikšanos, lai tikai pabūtu vienatnē.

Vērsis

Lai gan Vērsim lielākoties patīk būt attiecībās, ir reizes, kad viņi dod priekšroku savai kompānijai. Iespējams, viņi uzspēlēs kādu videospēli vai vienkārši dosies diendusā uz dažām papildu stundām. Viņi melo, jo nevēlas sarūgtināt savu dzīvesbiedru, jo nevēlas atklāt, ka grib reizēm pavadīt laiku vienatnē.

Lauva

Viena no visnepatīkamākajām zodiaka zīmēm ir Lauva, kas dod priekšroku būt sliņķim, nevis konstruktīvi dot savu ieguldījumu mājas dzīvē. Tātad, kad tuvojas brīvdienas vai nedēļas nogales, varat paļauties uz šo viltīgo uguns zīmi, kas izdomās attaisnojumus, lai atbrīvotos no darbiem. Lielākā daļa no viņiem melo baltus melus vai izliekas par slimu, lai izvairītos no mājsaimniecības darbiem.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Adelite internetaa atpusas un katrs atpusaas ka grib..iepazisanas portalos neiegriezos neesmu ari neviena soc saitaa.man baigi nepatik jedziens otra pusite..kas taas par pusitem..saprotamak butu draugs vai laulats paris..adelitei patik vientuliba..jo es esmu vientule dveselee..es lasu tikai zinas….bet ari tas man apnik…bet vislabajais draugs man ir suns..ar to man nekad nav garlaicigi..jo vins ir cetrkajains genijs ..vins saprot mani no pusvarda un nekad neko neparnet..ari es vinam neparmetu kad vins iet meitas.ari vinam ir sava dzivite un laimite ka ari noslepumi un atputa..
    .

  2. Adelite pajokoja..bet domaju ka katram cilvekam jaatrod laiks vienatnei un savai telpai kura pabut vienam..ar savam domam un klusumaa atpusties.ja cilveks neparyraukti atrodas burzmaa un sabiedribaa vins nogurst…jo sabiedriba novek energiju..citam atputa ir burzma..citam klusums un miers…man vientuliba…varbut ko palasot ko dveselei..padaloties komentaros…ari.atrodoties mezaa..pastaigajoties lasot ogas..vakar biju ogas..tai tveices karstuma neizsakami smarzo meza celinu augi.. mezaa vaivarini….cik gan isu bridi..jau bruklenes sartojas.un nevilus aprveru cik atri paskrien laiks un vasara.cik daba ir skaista..neko nevar noturet ne paturet..vai to maz var apjaust burzmaa.tacu nee.ir vajadziga vientuliba miers un klusums….

  3. Mja..es ari nesaprotu kas tas ir par staigajosam pusitem..katrs cilveks ir viens vesels..bet divi cilveki kopaa divi veseli..ja veselu cilveku sauksiet par pusiti tad iznak ka vins nav vesels bet slims.jeb puscilveks…es tadu nagribu..es precasu veselu cilveku no lotgolas..losene ir losene bet nav idiote..un nevienu nekrapj..ta luk

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here