10.8 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Horoskops: 3 horoskopa zīmes, kuru mīlestība deg spoži, bet tikpat ātri nodziest

Dieviete.lv
 

Horoskopa zīmes, kuru mīlestība uzliesmo spilgti, bet tikpat ātri nodziest:

Lauva

Kad jūs domājat par iemīlējušos Lauvu, viņu intensitāte, degsme un ķīmija ar savu dzīvesbiedru izceļas. Jau pusaudža gados Lauva paceļ attiecības uz nākamo līmeni, darot visu iespējamo, lai iepriecinātu savu otro pusīti. Tomēr viņu mīlestība bieži ir īslaicīga, un viņu apņemšanās ilgst līdz brīdim, kad viņu skatienu pievērš cits potenciālais dzīvesbiedrs, jo tieši tad mainās viņu lojalitāte.

Auns

Auns ir apburošs cilvēks. Šīs uguns zīmes var jums apsolīt mēnesi un zvaigznes, taču, laikam ejot, jūs, iespējams, vēlēsities viņu uzmanību, ko tās labprātīgi nepiedāvā. Viņiem ir tendence kļūt neapmierinātiem ar mīļotājiem, tiklīdz viņos iemīlas. Auna zīmē dzimušie bieži svārstās vai grib būt attiecībās.

Skorpions

Varat paļauties uz to, ka viņi visvairāk padomās par dāvanu pasniegšanu, dzimšanas dienu atcerēšanos un katra jūsu dzīves pavērsiena atzīmēšanu. Tomēr viņiem tas vislabāk izdodas, ja viņu profesionālā dzīve nav apgrūtināta. Kad Skorpionu skar cīņas par karjeru, viņi pilnībā novirza uzmanību no mīlas dzīves un pievēršas darbam. Attiecības bieži beidzas, jo viņi neatrod veselīgu līdzsvaru.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here