16.1 C
Rīga
ceturtdien, oktobris 6, 2022

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kuras izceļas ar flirtu

Dieviete.lv
 

Veiksmīgi flirtējot, sirsnība tiek apvienota ar naivuma pēdām un minimālu viltību. Labs flirts parāda rūpes par cilvēkiem, uzklausot viņus un izrādot interesi par viņiem, vienlaikus neuztverot to pārāk nopietni. Dažiem cilvēkiem piemīt māka dabiski flirtēt, savukārt citiem tas pieprasa zināmu piepūli.

1. Auns

Auniem flirtēt ir diezgan viegli. Viņi var neflirtēt ar vienu cilvēku ļoti ilgu laiku un tad “netīšām” uzrasties. Auns vienmēr ieklausīsies un sniegs savu atbalstu, tādēļ šī horoskopa zīme ir ļoti simpātiska citu acīs. Auns prot parādīties negaidīti un noturēt jebkura uzmanību, šī spēja ir tik spēcīga, ka auna zīmē dzimušos bieži atceras.

2. Dvīņi

Lai gan Dvīņi bieži tiek kritizēti par savu koķeto uzvedību, viņi bieži iesaistās nevainīgā flirtā. Viņi ir zodiaka zīme, kura normalizē flirtu, jo tā ir daudzpusīgā Dvīņu rakstura iezīme. Pirms iesaistīšanās viņi visi rūpīgi pārbauda potenciālo mērķu pagātni, jo viņiem ir ļoti svarīgi saprast, kā cilvēks reaģēs uz viņu rotaļīgo izjokošanu.

3. Lauva

Lauvas var aizraut ikvienu, izmantojot savu personību. Viņi ir eksperti bildināšanā, vienlaikus padarot to vienkāršu. Viņi spēj piesaistīt daudzu cilvēku uzmanību.  Lauva ir dāsna horoskopa zīme, un viņiem nav problēmu izrādīt pieķeršanos citiem, ja vien viņi to arī saņem pretī. 

4. Svari

Neskatoties uz to, ka Svari ir dzimuši mīlestības zīme, viņi ne vienmēr flirtē ar nolūku izveidot dziļu saikni. Viņiem ir dabiska harizma, kas rodas no būšanas pašiem. Viņiem visiem ir lieliska humora izjūta ar juteklisku pieskārienu. Svari prot prasmīgi veikt netīšus pieskārienus un stāstīt jokus. Flirtējot viņi vienmēr atdod sevi visu.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Vai kādam nešķiet, ka Auna zīmē dzimušos pārāk idealizē? Ka kas ir labs, tā Auns. Pēc maniem ieskatiem tā ir pati pretīgākā zīme. Lecīgi, iedomīgi, kašķīgi, augstprātīgi, netīrīgi, iedomīgi. FUI!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here