25.3 C
Rīga
sestdien, augusts 13, 2022

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kurām būšana attiecībās nav prioritāte!

Dieviete.lv
 

Nopietnas attiecības – tas nav tas, pēc kā tiecas visi cilvēki. Dažas horoskopa zīmes var iztikt bez nopietnām attiecībām un justies pilnvērtīgi:

Vērsis

Kad Vērsis pieņem lēmumu, viņš pieturas pie tā un atkāpties neplāno. Izlēmība, protams, ir laba īpašība, bet tieši tā padara Vērsi par tik neelastīgu cilvēku. Viņš nepiekāpsies un nemeklēs kompromisus, bet, ja tu būsi pret, viņš vienkārši ļaus tev aiziet. Ir samērā grūti būt kopā ar cilvēku, kurš uzskata, ka viņam vienmēr ir taisnība un pat necenšas ieraudzīt situāciju ar citu cilvēka acīm. Vērsis ir spējīgs būt līdzcietīgs, taču attiecības ar šīs zīmes pārstāvjiem reti kad mēdz būt vienkāršas un mierīgas.

Dvīņi

Dvīņiem ir izteikta fobija pret pienākumiem un saistībām, jo viņi ļoti bieži maina savu viedokli un lēmumus. Viņi nealkst spēcīgi pieķerties un pierast pie cilvēka, jo vienmēr gaida labāku variantu. Dvīņus nav iespējams ieslēgt būrī. Pat, ja viņi jau ilgu laiku ir attiecībās vai laulībā, viņi tāpat vienu rītu var pamosties un sagribēt būt brīvi. Un tad tas arī notiks.

Strēlnieks

Attiecību pirmajā stadijā viņš ir fantastisks un ātri apbur ar savu krāšņo personību un jautrību. Tomēr, kad viss kļūst daudz nopietnāk, Strēlnieks pats vairs nav visai laimīgs, jo strādāt pie attiecībām viņam it nemaz negribas. Kad šis cilvēks ir ierobežots savā brīvībā un vairs nevar brīvi plānot savu laiku, viņš klusiņām atkāpjas un atstāj partneri neziņā. Strēlnieks negrib, lai viņam teiktu, kas viņam jādara, lai attiecības izdotos. Šīs zīmes pārstāvji biežāk izvēlas vienkārši draudzēties vai būt attiecībās bez saistībām.

Auns

Auni ne vienmēr prot veidot nopietnas attiecības. Nereti, ja neiegūst to, ko vēlas, dusmojas un zaudē paškontroli, un tas var nopietni nobiedēt un pat atgrūst partneri. Jā, Auns ir jautrs, draudzīgs un aizrautīgs cilvēks, tomēr mēdz būt brīži, kad viņš uzvedas vienkārši šausmīgi. Viņš ir impulsīvs un emocionāls, tāpēc, esot attiecībās ar Aunu, partnerim ir jābūt gandrīz vai vecāku vietā, un tas var ātri apnikt.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here