5.1 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kuras ir emocionāli nepieejamas

Dieviete.lv
 

Katram ir savs veids, kā tikt galā ar emocionālo satricinājumu – daži cilvēki var skaļi raudāt, daži cilvēki šņukst aiz slēgtām durvīm vai zem palaga, kamēr daži paliek diezgan aktīvi un nereaģē uz emocionālām lietām. Šādi cilvēki apmāca savu prātu par to, kā viņiem vajadzētu interpretēt emocionālas lietas, un paliek psiholoģiski auksti. Šiem cilvēkiem ir ārkārtīgi zems emocionālais koeficients. Saskaņā ar astroloģiju šīs 4 zodiaka zīmes, kuras ir emocionāli nepieejamas.

Strēlnieks

Strēlnieki ir atvērti cilvēki, kuri dievina dzīvi bez robežām. Un tas ir iemesls, kāpēc viņi vienmēr ievēro praktiskumu un slēpj savu jutīgo pusi. Šie cilvēki nevēlas jebkāda veida pieķeršanos vietām, lietām un cilvēkiem, jo tad viņus bremzē un sapina. Šie cilvēki ir pārāk egocentriski un vienkārši vēlas koncentrēties uz savu aizraušanos un ambīcijām.

Ūdensvīrs

Būdams gaisa zīme, Ūdensvīrs ir nekontrolējams un savā sirdī mežonīgs. Cilvēki ar šo zodiaka zīmi ir ārkārtīgi talantīgi un izmanto savu loģisko domāšanu, lai atrisinātu visas savas dzīves problēmas. Viņi pilnībā novērš savu emocionālo pusi un atturas no stāstiem, kuros ir emocionāla bagāža, jo viņi jūtas ārkārtīgi neērti, dzirdot nepatīkamus atgadījumus par savu pagātni.

Jaunava

Šī Zemes zīme ir analītiska, spēcīga un cieta kā zeme. Jaunavai nepatīk, ja kāds viņu kontrolē, un tāpēc Jaunava trenē savu prātu vienmēr kontrolējot katru situāciju Cilvēki ar šo zodiaka zīmi plāno pat vismazākās lietas un vienkārši vēlas koncentrēties uz savu karjeru, mērķi un ambīcijām, tāpēc viņi vienmēr ir organizēti un konkrēti.

Vērsis

Vērsim nepatīk, ja kāds iejaucas viņu ceļā. Cilvēki ar šo zodiaka zīmi ir spēcīgi un spītīgi, un viņiem patīk, ja lietas tiek darītas noteiktā veidā. Tā kā viņi ir ambiciozi un materiālistiski, šiem cilvēkiem nav pietiekami daudz laika, lai risinātu kāda cilvēka jūtas, un viņi var ātri attālināties no kāda, kas traucē viņu sasniegumiem.

 

4 KOMENTĀRI

  1. Cilveki ir dazadi un tas ir labi..ir liela izvele..un kas notiktu ja visi butu vienadi..tie vienkarsi butu neinteresanti..bet zvaigznes veelas lai tie butu interesanti…katram kas labs kjas slikts.un ja abi butu parlieku emocionali tad ari nebutu labi abi raudatu un vaimanatu un ..nebutu kas nomierina…..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here