-7.1 C
Rīga
piektdien, decembris 2, 2022

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kurām veicas mīlestībā

Dieviete.lv
 

Mīlestības dēļ cilvēki veic varoņdarbus, atsakās no karjeras, uzsāk karus vai pat nodarbojas ar burvestībām. Taču bez šīm galējībām var iztikt, ja cilvēks ir dzimis zodiaka zīmē, kurai veicas mīlestībā:

Skorpions

Skorpionu nosaukt par veiksmīgu mīlestībā ir grūti, bet atstāt nepieminētus viņus arī nevar. Šīs zīmes pārstāvji ir apveltīti ar jutekliskumu, temperamentīgumu un kaisli, tāpēc viņi nemaz nevar būt neveiksminieki. Taču šīs īpašības privātajā dzīvē var arī traucēt. Viņi nezina, kas ir viduvējība. Ja mīl, tad līdz nāvei, ja ienīst, tad dzīvs nepaliks neviens. Reti kuram patiks dzīvot uz mucas ar laika degli. Protams, tādas sajūtas dažkārt stimulē un uzbudina, taču pastāvīgi tā dzīvot ir ļoti grūti.

Mežāzis

Šajā zodiaka zīmē par lielākajiem veiksminiekiem tiek uzskatīti vīrieši. Viņos harmoniski apvienojas tās īpašības, kuras patīk sievietēm – atbildība, vīrišķība, uzmanīgums, māka nopelnīt un vēlme tērēt nopelnīto mīļotajai sievietei. Vīrietis-Mežāzis ir perspektīvs un zina, ko vēlas dzīvē. Tāpēc ar viņiem ir patīkami veidot ilglaicīgas attiecības, plānot ģimeni, bērnus, māju un suni. Taču to visu šis vīrietis parādīs tikai tad, kad būs pārliecināts, ka viņam līdzās ir sieviete, kura patiesi ir pelnījusi mīlestību un rūpes.

Strēlnieks

Strēlnieki tiek uzskatīti par lielākajiem veiksminiekiem mīlestības jautājumā. Viņi ir atvērti, ziņkārīgi, paciešami, labsirdīgi, prot piedot un laicīgi atvainoties. No strīdiem un konfliktiem viņus paglābj humora izjūta, kas arī komunikāciju ar viņiem padara vieglu, jautru un nepiespiestu. Strēlniekam piemīt vēl viena īpašība, kas atvieglo viņam mīlas dzīvi – mērķtiecīgums. Strēlnieku ir grūti apturēt, un viņš sasniegs savu mērķi, pat, ja nāksies pamatīgi riskēt.

Svari

Patiesas veiksminieces mīlestībā ir sievietes Svari. Viņas ir apburošas, seksuālas un pievilina vīriešus, gluži kā zieds pievilina bites. Daba nav skopojusies, dāvājot Svaru sievietēm gan skaistumu, gan prātu, gan maigu raksturu. Un šī sieviete nekautrējas to visu likt lietā, kad ir jāatstāj nevainojams iespaids uz vīrieti. Attiecībās šī sieviete ir gudra un prot „nečakarēt” vīrietim prātu. Šādu sievieti ir grūti nemīlēt!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here