4 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kuras nekad ne uz vienu nav greizsirdīgas!

Dieviete.lv
 

Mēs visi kādā brīdī piedzīvojam greizsirdību. Daži cilvēki nekad to neizrāda, jo viņi uzskata, ka šāda emociju izpaušana ir pilnīgi lieka. Šādi cilvēki ir apmierināti ar sevi un tāpēc lieki nesatraucas. Šīs ir 4 horoskopa zīmes, kuras ir apdomīgas un nekad nav greizsirdīgas. 

Auns

Aunā dzimuši cilvēki ir bezrūpīgi un piepildīti ar mīlestību pret sevi.  Auni ir ļoti nobrieduši, un tāpēc šīs būtnes rīkojas gudri katrā dzīves jomā. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji uzskata, ka greizsirdība ir pilnīgi lieka jūtu izpausme. Auns vienmēr koncentrēsies tikai un vienīgi uz sevi, ne citiem cilvēkiem.

Mežāzis

Būdami zemes zīme, Mežāži ir ļoti nobrieduši un stabili cilvēki. Šīs horoskopa zīmēs pārstāvji vienmēr atrod veidu, kā būt patiesi laimīgiem par saviem vienaudžiem, kolēģiem un draugiem. Mežāži vienmēr apmierināti ar to, kas viņiem ir, un nekad neraudās par lietām, ko nevar sasniegt, un risinās tās visnobriedušākajā veidā. Šie cilvēki atstāj malā savas problēmas un vienmēr ir gatavi citiem palīdzēt.

Svari

Ikviens zina, ka Svaru zīmē dzimuši cilvēki ir ļoti līdzsvaroti. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir diezgan gudri un gādīgi. Svari ir ļoti priecīgi par savu tuvinieku panākumiem. Svaru zīmē dzimušajiem patīk citus iedvesmot uz jauniem un jauniem panākumiem!

Jaunava

Jaunavas var definēt ar vārdiem pacietīgas, inteliģentas un mierīgas. Šīs būtnes ir tik laipnas, ka vienmēr dod priekšroku citu laimei, kas parāda to, cik atbildīgas, stabilas un sakārtotas ir šīs zīmes. Jaunava dalīsies savā laimē un jūtās, un nekad jūs nenosodīs!

 

2 KOMENTĀRI

  1. Es kā jaunava nevaru teikt ka galīgi neesmu greizsirdīga, izprovocēt var jebkuru, bet pamatā greizsirdīga neesmu, un arī pārējais raksturojums diezgan atbilst.
    Esmu pacietīga, saprotoša – pārāk, miers – arī līdz laikam, nenosodu.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here