-2.5 C
Rīga
trešdien, decembris 7, 2022

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kuras prot labi melot

Dieviete.lv
 

Šīs 4 horoskopa zīmes prot lieliski melot un sasniegs savus mērķus ar jebkuriem līdzekļiem:

Dvīņi

Ir labi zināms, ka Dvīņu zīmē dzimuši cilvēki lieliski melo un prot lieliski maldināt citus. Šīs būtnes ir par sevi ļoti pārliecinātas un pat spēj attaisnot savus melus! Dvīņiem ir arī ieradums dot nepatiesus solījumus, lai sasniegtu savus mērķus.

Vēzis

Vēžiem ir raksturīgi pārspīlēt lietas un izrādīt savas sāpes līdz plašākam līmenim, lai iegūtu līdzjūtību un īstenotu savus motīvus. Vēža zīmē dzimušie prot lieliski melot un citreiz pat paši notic saviem meliem.

Skorpions

Skorpioni patīk cilvēkiem, un viņi darīs visu, lai sasniegtu sev izvirzītos mērķus. Viņi izmantos cilvēku personīgos noslēpumus pret viņiem un emocionāli šantažēs, ja tas būs izdevīgi. Padomājiet divreiz, pirms izkratiet sirdi šai horoskopa zīmei.

Auns

Auni ir diezgan entuziastiski un mīļi cilvēki. Viņu vārdi ir lipīgi un var viegli pievilināt cilvēkus ticēt viņu labajiem nodomiem. Auna rīcība ir ārkārtīgi spontāna, un neviens nezina, kādu soli viņi gatavojas spert. Auns var darīt jebko, lai kalpotu savam mērķim. Aunu varētu salīdzināt ar lapsu!

 

1 KOMENTĀRS

  1. Vuspar es ar cilvekuem maz konraktejos..nepatik…Sirdi var izkratit tikai dievam ne cilvekam..ja man bija draudzene auns..izradas nevis lapsa bet zurka…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here