8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kuras savās attiecībās bieži pārspīlē

Dieviete.lv
 

Šīs ir 4 horoskopa zīmes, kurām, esot romantiskās attiecībās, patīk pārspīlēt:

1. Zivis

Zivīm ir raksturīgi būt emocionālām. Šī horoskopa zīme pārlieku analizē situācijas. Zivīm ļoti nepatīk, ja kāds šo situāciju analizēšanu pamana un sāk kritizēt. Zivis praktiski nekad nerunā par savām jūtām un to, kas viņas nomāc. Zivis labāk izveidos “sīku scēnu”, nekā atklās savas patiesās domas. Zivis spēj emocionāli un psiholoģiski ietekmēt savu parteri, tādēļ šai horoskopa zīmei vajadzētu rūpīgāk padomāt par saviem vārdiem un nodomiem.

2. Lauva

Lauvas ir sirsnīgas un draudzīgas tikai tad, ja ir uzmanības centrā. Lauvas lielākā vēlme ir kļūt par uzmanības centru sava partnera dzīvē. Lauvas nespēj sadarboties vai izprast sava partnera garīgo vai emocionālo stāvokli, tas attiecībās mēs radīt liekus strīdus un problēmas. Lauvas mēdz melot un sagrozīt faktus, ja tas viņām nāks par labu. Lauva uzskata, ka attiecības ir saistītas ar manipulācijām, un bieži vien lieki satrauc savu partneri.

3. Jaunava

Jaunava pārāk daudz laika pavada savās domās. Tipiska Jaunava ir ļoti saspringta ar savām emocijām un temperamentu, tādējādi radot īgnu gaisotni. Ar Jaunavu ir pilnīgi bezjēdzīgi strīdēties. Jaunavas neproduktīvā komunikācijas prasme parasti veido saspringtas attiecības… Jaunavām vajadzētu maksimāli izvairīties no neērtām situācijām, jo šī horoskopa zīme slikti prot tās risināt, ja tās tiek risinātas, tad pārlieku dramatiski.

4. Svari

Svariem ir ļoti sarežģīts raksturs, šai horoskopa zīmei ir grūti apstrādāt pārāk daudz emociju. Svariem patīk spītēties un kašķēties. Apkārtējiem cilvēkiem ir jāpieņem mierīga un uzņēmīga pieeja, lai viņus nomierinātu. Daudziem varētu būt grūti pieņemt šīs dusmu lēkmes. Svariem vajadzētu vairāk valdīt pār savām emocijām, lai otra pusīte gluži vienkārši neaizietu no šīm attiecībām, jo tajās var būt grūti atrasties.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here