5.8 C
Rīga
ceturtdien, 25 aprīlis, 2024

Horoskops: 4 ļaunatminīgās horoskopa zīmes

Dieviete.lv
 

Vai kādreiz esi aizdomājusies par to, ka arī zodiaka zīme var pateikt priekšā to, vai cilvēks ir ļaunatminīgs? Mēs pabrīdinājām, secinājumus jāizdara pašiem.

Skorpions

Ja kāds nodara pāri Skorpionam, tad labāk būs, ja tas cilvēks pārvāksies dzīvot uz citu pilsētu, pazudīs no visiem sociālajiem tīkliem, nomainīs vārdu un nolīgs miesassargu. Dusmīgs Skorpions ir baismīgākais cilvēks pasaulē. Pat, ja viņš izlems neko nedarīt, viņš atcerēsies. Ilgi atcerēsies un fantazēs par to, kā pāridarītāju iznīcināt.

Zivis

Padomā tik… Šīs klusās, jūtīgās un šķietami nevainīgās būtnes, kā izrādās, var būt īsti briesmoņi! Zivis patiesi spēj ilgi paciest un piedot, bet tiklīdz pēdējā robeža tiek pārkāpta – ienaidniekam nav, kur sprukt. Šīs zīmes pārstāvji pastāvīgi vairos naidu un vīs intrigas un baumas, lai tikai pāridarītājs justos slikti. Kādu rītu viņš pamodīsies un sapratīs, ka iemesls, kāpēc viņam nav darba, naudas, draugu un mīļotā cilvēka, ir tāds, ka reiz viņš ļoti spēcīgi nodarīja pāri maigajām Zivīm…

Vērsis

Tāpat kā Skorpionam, arī Vērsim ir sava veida reputācija, kas var likt cilvēkiem sanervozēties. Kuru gan nebiedē doma par to, ka viņam virsū skrien dusmīgs zvērs? Iedomājies, kas notiks, ja tu sadusmosi šīs zīmes pārstāvi? Tev uzreiz radīsies ienaidnieks, kurš gaida brīdi, kad varēs tevi padarīt ļoti nelaimīgu. Vērši vēlas, lai viņu pāridarītāju dzīve pārvēršas par mokām. Viņš gaidīs, līdz cilvēks lūgs piedošanu, bet piedot nesteigsies, jo… Vērsis ir arī ietiepīgs!

Jaunava

Jaunava, iespējams, ir vismazāk atriebīgā zīme šajā sarakstā, bet viņa tāpat var padarīt tavu dzīvi par murgu. Jaunava atribjas pasīvi agresīvā formā – caur komentāriem un darbībām. Dažkārt, ar viņu sarunājoties, var just, kā no viņas strāvo negatīvā enerģija. Jaunava pievērš uzmanību detaļām, tāpēc viņas atriebība nav vienkārša. Tas ir īsts psiholoģiskais uzbrukums, kuru ir grūti izturēt.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.