10.5 C
Rīga
ceturtdien, jūnijs 1, 2023

Horoskops: 5 greizsirdīgākās horoskopa zīmes!

Dieviete.lv
 

Greizsirdība ir negatīva īpašība, kas traucē veidot veselīgas attiecības. Ne visiem izdodas pilnībā uzticēties savam partnerim. Dažās zodiaka zīmēs dzimušajiem šī īpašība izpaužas lielākā mērā, dažās – mazākā, bet vēl citu zodiaku zīmju pārstāvji aiz greizsirdības kļūst gluži vai akli.

Nevaldāma greizsirdība bieži rada problēmas, liedzot tev izbaudīt attiecības. Kuri tad ir šie nelabojamie ļaudis ar privātīpašnieciskām tieksmēm?

Auns

Auns ir ļoti greizsirdīgs, taču cenšas to neizrādīt līdz brīdim, kad ir pamats aizdomām par otrās pusītes neuzticību. Attiecībās ar Aunu tev jābūt godīgam, lai nebūtu jātaisnojas bez iemesla.

Lieta tāda, ka Auns lepojas ar sevi un nesamierināsies ar krāpšanu. Ja viņš zaudē ticību savam izredzētajam, tad attiecības visbiežāk beidzas uz visiem laikiem.

Mīlestībā šī Uguns stihijas zīme mēdz slēpt emocijas, pārdzīvojumus un nepārliecinātību. Šī iemesla dēļ Auns jūtas viegli ievainojams. Tomēr viņš var būt ļoti mīlošs partneris, ja vien netiek nodots.

Vēzis

Vēzis ir jutīga un emocionāla zodiaka zīme. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti pieķērušies ģimenei un mājām. Vēlas dzīvot mierīgā vidē. Vēzim ir vajadzīgas stabilas un noturīgas attiecības, nevis vētrainas emocijas.

Turklāt Vēzim zināmas nepārliecinātības dēļ ir grūti tuvoties cilvēkiem. Bet, kad tas notiek, viņš pilnībā atdodas attiecībām ar partneri. Turklāt viņš sagaida tādu pašu atdevi no izredzētā, aizmirstot par “personisko robežu” jēdzienu.

Tāpēc dažreiz Vēža greizsirdība parādās bez objektīva iemesla. Saskaroties ar nesapratni, Vēzis noslēdzas sevī.

Skorpions

Skorpionam piemīt nosliece uz greizsirdību savas kaislīgās un neapdomīgās dabas dēļ. Viņu piesaista spēcīgas emocijas, viņš cenšas dzīvot ar pilnu krūti.

Lai iekarotu cilvēku, kurš Skorpionam patīk, viņš dara visu. Visticamāk, romāns ar viņu būs nedaudz neparasts, dramatisks, pat drūms – tas viņam ir vēl interesantāk. Skorpions gūst prieku no neskaidrām situācijām.

Lauva

Lauva ir lepna, spilgta un patmīlīga personība. Tam jābūt mīlētam un vienīgajam sava izredzētā dzīvē. Lauva uzskata sevi par labāku par citiem. Patīk saņemt glaimojošus vārdus un komplimentus. Greizsirdība uzvirmo tieši tajos brīžos, kad Lauva nav uzmanības centrā.

Ja Lauvam šķitīs, ka attiecībās kaut kas tiek noklusēts vai slēpts, viņš tās pārtrauks bez vēlēšanās izprast situāciju.

Mežāzis

Mežāzis ātri apvainojas, bet cenšas nereklamēt savu emocionalitāti. Viņš ir aizdomīgāks  nekā citi. Mežāzis savu partneri nepratina, bet tur viņu pastāvīgā kontrolē.

Ja Mežāzim ir aizdomas par meliem, viņš cīnīsies līdz pēdējam, lai uzzinātu patiesību. Viņam nepieciešama situācijas skaidrība un konkrētība. Un, ja patiesība izrādīsies “rūgta”, Mežāzis aizies uz neatgriešanos.

Tāpēc Mežāzis ir ļoti uzmanīgs, izvēloties partneri, atsijājot lielāko daļu pretendentu.
Pārmērīgā greizsirdība destruktīvi ietekmē attiecības.

Mežāža gadījumā tiekšanās pēc uzticības, pārliecības par sevi un partneri ir spēcīgu, mierpilnu un ilgtermiņa attiecību atslēga.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Domaju ja tev ir kadas jutas oret cilveku tad minimalai greizsirdibai ir jabut bet saprata robezas…bet milestiba gan nav jaiekaro..nav jau kara lauks…ar varu tapat millets hetiksi.. ir mulkigi karot par milestibu…jo iekarotas lietas ilgi heturas…milestiba pati atnak..ja lemts paliks..ja nebus klemts aizies…es par to nekaroju..jakaro par taisnibu ne milestibu.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here