14.3 C
Rīga
svētdien, septembris 24, 2023

Horoskops: 5 horoskopa zīmes ar spēcīgu intuīciju!

Dieviete.lv
 

Zinātnieki saka, ka intuīciju var stiprināt un attīstīt, jo tās pamatā ir ne tikai zvaigžņu un planētu noskaņojums, bet arī tava gudrība, dzīves pieredze, enerģija, domāšanas ātrums un zināšanas. Kurām horoskopa zīmēm daba devusi spēcīgu intuīciju?

Vērsis

Vērsim intuīcija ir vērsta uz naudu un visu, kas saistīts ar skaitļiem. Vērsim veicas jebkurā darbā, kas saistīts ar skaitļiem, šīs zīmes pārstāvji prot ļoti labi apieties ar naudu. Sestās maņas spēks viņos ir attīstīts kopš bērnības, tāpēc viņiem nav nepieciešams ilgi kaut ko mācīties, tērēt daudz laika un pūļu, lai ko sasniegtu vai pierādītu. Šos cilvēkus var saukt par “supervaroņiem”, jo ​​ļoti bieži viņi rīkojas impulsīvi, paļaujoties tikai uz banālu priekšnojautu, un galu galā viņiem viss izdodas!

Jaunava

Jaunava ir vēl viens Zemes elementa pārstāvis. Gudrība šiem cilvēkiem ir pirmajā vietā. Viņi nemitīgi gūst jaunas zināšanas, kuras pēc tam izmanto savā labā. Protams, reizēm liktenis un zvaigznes palīdz viņiem ātri un bez kavēšanās pieņemt lēmumus, taču vairumā gadījumu pašas Jaunavas sevi apveltī ar spēju paredzēt nākotni. Jaunavas bieži vien paredz nepatikšanas. Jaunavas lieliski prot sajust melus un izlikšanos, paļaujoties uz savu vērīgumu, kā arī uz attīstītu empātiju!

Skorpions

Skorpioni lieliski prot atrisināt jebkuras problēmas. Kad šķiet, ka neko nevar darīt, lai apietu nepatikšanas, pašas problēmas apiet Skorpionus. Visinteresantākā ir Skorpionu spēja dot veiksmi apkārtējiem cilvēkiem. Novērojumi liecina, ka Skorpions lieliski ietekmē arī savus tuvākos cilvēkus. Pateicoties ļoti spēcīgajai sestajai maņai, Skorpioni ļoti veiksmīgi dibina jaunus un jaunus kontaktus, kas lieliski noder biznesā vai jebkurā citā jomā, kura ir izdevīga Skorpionam!

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē intuīcija pēc būtības ir ļoti līdzīga Vērša spēcīgajai intuīcijai. Strēlnieks finanšu sfērā jūtas kā zivs ūdenī. Viņi jūt problēmu tuvošanos, tāpēc spēj savlaicīgi reaģēt uz jebkādām briesmām. Viņiem palīdz arī augsts inteliģences līmenis, izcils intelekts un analītiskais prāts. Iespējams, ka Strēlniekam palīdz arī neticama pašapziņa un smags darbs, jo veiksme vienmēr pavada tos, kas tic sev un spītīgi virzās uz priekšu!

Vēzis

Vēža sestā maņa ir balstīta uz viņu neticamo jutīgumu. Viņi saprot cilvēkus, jebkuras viņu pozitīvās un negatīvās emocijas. Tas viņiem dod priekšrocības, jo viņi spēj paredzēt, kā persona varētu rīkoties noteiktā situācijā. Viņi vienmēr ir soli priekšā saviem nelabvēļiem, jo ​​var iepriekš paredzēt viņu rīcību. Vēža intuīcija ļauj bez vārdiem izjust citu cilvēku problēmas. Dažkārt šķiet, ka Vēži prot lasīt domas, kas, protams, tā nav, taču nav tālu no patiesības!

 

1 KOMENTĀRS

  1. Soreiz galigi skersam..nekas tads nav rakstirigs skorpionam..vismaz nan..es neesmu be izdeviguma ne aprekina cilveks.bet godiga darba daritajs…es nekad nenostajos pret savu butibu..patiesibu taisnigumu.kaut man naktos zaudet…tikai tads zaudejums man skaitas uzvara..uzvara par sevi.but brivam…es nemilu ne kokektivus he pullus…kur kolektivi tur intrigas in nemiers.man patik vientuliba…esmu individualiste. nepratigi miilu dabu un but ikdienaa kopaa ar to..dienzel ari dabai tik daudz tiek darits pari.ka lauksaimnieks stradajot var palikt bez ienakumiem…mans zemenu lauks acu prieksaa sadeg..kaut gpan daudz esmu tajaa stradajysi..tas globalistu rezultats klimata regulesanaa…..skorpionam ir smags raksturs..vins ir vienpatnis savaa butibaa..nevajag neko izpuskot..mes esam dzimusi katrs zem savas zvaigznes un esam tadi kadi esam.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here