9 C
Rīga
sestdien, jūnijs 3, 2023

Horoskops: 5 horoskopa zīmes, kurām ir grūti citus uzklausīt

Dieviete.lv
 

Kā tu domā, sarunas laikā tu klausies vai vienkārši gatavojies brīdim, kad pati varēsi sākt runāt? Ja otrais variants, tad tu neesi iejūtīgākais sarunu biedrs. Varbūt tu arī esi atrodama sarakstā pie zodiaka zīmēm, kuras ir slikti klausītāji?

Auns

Auns ne tikai tevī neklausīsies, viņš arī paralēli darīs citas lietas: strādās pie datora, pārbaudīs e-pastu, uzkops mājokli vai spēlēsies ar bērniem. Runa nav par to, ka Aunam ir vienalga, ko tu saki, vienkārši viņš nespēj nokoncentrēties klausīties. Šīs zīmes pārstāvjiem visu laiku ir jādara vairākas lietas vienlaicīgi, tāpēc arī viņa uzmanība tiek sadalīta daudzos virzienos.

Vērsis

Vērsim nepatīk pieļaut kļūdas, un arī sarunas novadīšana ir tajā skaitā. Tā vietā, lai uzmanīgi klausītos, Vērsis prātā jau plāno, kā viņš reaģēs uz tavu runu. Viņš var nepiefiksēt nianses, bet viņa atbilde būs pārdomāta. Iespējams pat pārāk pārdomāta… Šīs zīmes pārstāvji dod priekšroku uzticēties sev un savai spējai ātri reaģēt un improvizēt.

Strēlnieks

Strēlniekam patīk komunikācija un izglītojošas sarunas. Pie tam tik ļoti, ka viņš aizraujas un sāk vadīt monologue. Tu vari pieminēt, ka tikko esi atgriezusies no kāda brauciena, un pēkšņi Strēlnieks atcerēsies savus pēdējos piedzīvojumus un sāk tos detalizēti izklāstīt. Jā, runas ziņā Strēlnieki ir īsti narcisi.

Mežāzis

Mežāzis var būt slikts klausītājs. Viņam patīk pārtraukt sarunu biedru, lai dāvātu viņam dažus vērtīgus (tā viņiem šķiet) padomus. Iespējams, tu nemaz nelūdzi padomus, bet Mežāzim šķiet, ka viņam tas ir jādara. Viņam nav laika gaidīt, līdz tu pabeigsi stāstu. Mežāzis alkst palīdzēt, un viņš patiesi tic, ka viņa zināšanas ir tieši tas, kas tev ir nepieciešams. Pat tad, ja tu vienkārši vēlies, lai kāds tevi uzklausa.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs ir tāds cilvēks, kura domas ātri skrien uz priekšu, kad kāds ar viņu sarunājas. Un, ja tu sāksi runāt par kaut ko, kas Ūdensvīram ne visai patīk, viņš acumirklī mainīs sarunas tēmu. Bez brīdinājuma. Empātija nav viena no viņa rakstura īpašībām, tāpēc viņš cenšas ievirzīt sarunu tādā gultnē, kāda viņam patīk un ir izdevīga. Ūdensvīrs nav rupjš, viņš vienkārši vēlas runāt par to, kas viņu vairāk interesē.

Zivis

Zivis sarunas laikā visticamāk lidināsies savā fantāzijas pasaulē. Viņu radošais prāts vienmēr ģenerē jaunas idejas un domas, tāpēc šīs zīmes pārstāvis ātri pārslēdzas uz kaut ko savu un kļūst atturīgs. Viņš vēlas sarunas laikā būt klāt, taču, ja sarunu biedrs nespēj noturēt viņa uzmanību, Zivis acumirklī iegrimst savās domās. Ir jācenšas neuztvert to personiski, jo Zivis noteikti nevēlas nevienu aizvainot.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Interesanti.. horoskopus var petit secinat bet ne mainit…tas nav iespejans un nav vajadzigi..gadiem ritot kaut kas mainas pasaa cilveka personibaa..ka vins atklaj sevii ko negativu…un maina nostaju..bet kopumaa cilveks nemainas..jo tads ur vina zvaigznes iestatijums…un kas notiktu ka nes visu butu pec viena horoskopa un Sabrina…hebutu he puevilksanas ne atgrusanas..bet tas ir dabigs process….katra zime viena otru papuldina ar savdabigo un atskirigo.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here