3.5 C
Rīga
sestdien, februāris 24, 2024

Horoskops: 5 horoskopa zīmes, kuras neprot piekāpties!

Dieviete.lv
 

Ir cilvēki, kas labāk paklusē un piekāpjas otram, taču ir arī cilvēki, kas ir bezgala spītīgi un pierunāt viņus uz kaut ko, kas viņiem nav pa prātam, ir neiespējami. Vai zini, kuru zodiaka zīmju pārstāvji tie ir?

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīram patīk visu darīt pa savam. Protams, viņš var ieklausīties kāda cita padomā, taču viņš tāpat rīkosies tieši tā, kā pats uzskata par vajadzīgu.

Nebūt tādam kā citiem – tas viņam sagādā baudu, jo pēc dabas viņš ir brīvību mīlošs.

Ūdensvīrs augstu vērtē draudzību, jo draugi parasti nepārkāpj viņa brīvības robežas. Ūdensvīrs ir ļoti dumpīgs – viņš neatzīst autoritātes un nevēlas pildīt kāda cita gribu.

SKORPIONS

Skorpions daudz ko patur sevī, tāpēc ārēji viņš var izskatīties mierīgs un līdzsvarots, taču viņa iekšējā pasaulē mutuļo kaislību vētra.

No citām zīmēm viņu atšķir izlēmīgs un enerģisks raksturs un gribasspēks. Dažkārt šķiet, ka viņš redz cauri citiem cilvēkiem.

Spēcīgais un neatkarīgais Skorpiona raksturs padara viņu par dumpīgu cilvēku, jo viņš taču nevar piekāpties kādam, kas ir vājāks par viņu, bet kādu, kas izrādīsies spēcīgāks, nav tik viegli atrast.

LAUVA

Lauva ir dzimis līderis, kurš zina, kā pulcēt ap sevi cilvēkus, vadīt viņus un iedegt entuziasma dzirksti viņu sirdīs. Ja kāds mēģina stāties viņa ceļā un pārliecināt par to, ka tas, ko Lauva dara, nav pareizi, Lauva nepiekāpjas. Viņš spītējas pretīm.

Viņš ir augstsirdīgs un godprātīgs, spilgta personība, kura mīl atrasties uzmanības centrā. Lauva var piekāpties tikai vienā gadījumā – kad cilvēks, kurš viņu mēģina pakļaut, ir patiešām liela autoritāte.

STRĒLNIEKS

Strēlnieka dzīves atslēgvārds ir “brīvība”, un viņš to novērtē un bauda. Viņu piesaista jauni iespaidi, jauni cilvēki un jaunas valstis, viņš ir atvērts, dāsns un ļoti draudzīgs cilvēks.

Tomēr tas tā ir tikai līdz brīdim, kad kāds mēģina ielauzties viņa privātajā telpā un brīvībā. Tad viņš pārvēršas par pilnīgi citu cilvēku – kļūst sarkastisks, izsaka rupjas piezīmes un, retākos gadījumos, izrāda arī fizisku agresiju.

AUNS

Zodiaka apļa pirmajai zīmei piemīt spēcīgs un trauksmains raksturs – Auns ir par sevi pārliecināts un neatkarīgs. Viņš uzstāda sev mērķi un cenšas to sasniegt, kļūstot visnotaļ kareivīgs. Būtu vērts divreiz padomāt, pirms stāties viņam ceļā.

Viņš neatzīst „augstāk stāvošus cilvēkus”, tāpēc likt Aunam paklausīt ir visnotaļ grūts uzdevums, jo viņš ir gatavs doties cīņā, lai tikai aizstāvētu savas intereses.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here